Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Holenderskie przedsiębiorstwo petrochemiczne korzysta z radiotelefonów TETRA

Holenderskie przedsiębiorstwo petrochemiczne korzysta z radiotelefonów TETRA

SABIC, zlokalizowane w holenderskim mieście Geleen, to jedno z pięciu największych na świecie przedsiębiorstw petrochemicznych. W należącym do niego kampusie Chemelot, o powierzchni ponad 1 km kw., dziesięć wielkich zakładów wytwarza tworzywa sztuczne dla różnych sektorów, w tym motoryzacyjnego i branży opakowań.

Fabryki w Chemelot są okresowo wyłączane z pracy, częściowo lub całkowicie. W tym czasie przeprowadzane są konserwacje, czyszczenie oraz inne czynności. Przy takich okolicznościach niezbędna jest sprawna komunikacja radiowa. Pracownicy SABIC korzystają w tym celu z ponad 500 radiotelefonów działających w systemie TETRA.

Jak wyjaśnia Rick Streutjens, koordynator fabryki SABIC w Geleen, “system TETRA jest jedną z rzeczy pozwalających nam na sprawne prowadzenie naszych prac i minimalizować czas kosztownych przestojów w fabrykach.”

SABIC wdrożyło u siebie mobilną jednostkę TETRA firmy Flash Services, 510 iskrobezpiecznych radiotelefonów TETRA Motorola MTP850 ATEX oraz 20 zamontowanych na stałe radiotelefonów Motorola MTM800E. Cały sprzęt został wypożyczony na ograniczony czas od Flash Services.

Źródło: www.flash-services.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń