Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze MPK Kraków zakupiło 100 radiotelefonów TETRA Motorola

MPK Kraków zakupiło 100 radiotelefonów TETRA Motorola

Spółka Aksel złożyła najkorzystniejszą ofertę na radiotelefony TETRA w postępowaniu prowadzonym przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie. Przedmiotem zamówienia było 100 sztuk radiotelefonów Motorola MTM800E wraz z wyposażeniem dodatkowym dla systemu łączności TETRA.  Radiotelefony zostaną zainstalowane w pojazdach krakowskiej komunikacji miejskiej.

Motorola MTM800E to  zaawansowany przewoźny radiotelefon TETRA o zwiększonym poziomie trwałości i wydajności, przeznaczony do zastosowania w różnych pojazdach a także w biurze. Zapewnia niezawodną komunikację i wszechstronną funkcjonalność dla użytkowników z sektora transportu, logistyki oraz bezpieczeństwa publicznego. Więcej o radiotelefonie na stronie Motorola Solutions

Wdrażanie cyfrowej łączności dla MPK Kraków rozpoczęło się w 2008 roku od instalacji  systemu TETRA w dwukilometrowym tunelu Krakowskiego Szybkiego Tramwaju (KST).  Cały tunel został pokryty siecią kabli promieniujących. Następnie w 2010 roku, w ramach modernizacji analogowego trankingu MPT1327 postanowiono zainstalować dwie stacje bazowe TetraNode firmy Rohill, które swym zasięgiem pokrywają znaczną część krakowskiej aglomeracji. System TETRA jest w pełni zintegrowany z analogową łącznością umożliwiając transmisję głosu, danych oraz pozycjonowanie pojazdów komunikacji miejskiej.

Obecny zakup jest dalszym krokiem w stronę migracji z analogowego na cyfrowy system łączności TETRA.


Źródło: http://www.aksel.com.pl/ Fot. MPK Kraków

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń