Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Holenderska policja po raz kolejny wybrała SEPURĘ

Holenderska policja po raz kolejny wybrała SEPURĘ

Policja z Twente wyposażyła swoją flotę motocykli w radiotelefony przewoźne firmy Sepura. To już kolejne zwycięstwo Sepury w holenderskiej Policji, które zostało osiągnięte dzięki ścisłej współpracy z lokalnym partnerem na rynku holenderskim, firmą ABIOM.

Holenderska policja po raz kolejny wybrała SEPURĘ

Policja z Twente wybrała niezawodne terminale SRG3900 z kolorowym wyświetlaczem ze względu na bardzo wysoką klasę szczelności IP67.  Policjanci byli też pod wrażeniem intuicyjnego i bardzo przyjaznego interfejsu obsługi terminala oraz dużego i czytelnego wyświetlacza ze specjalnym trybem nocnym o niskiej jaskrawości, który nie oślepia operatora. Łatwa obsługa przy pomocy pojedynczego klawisza również jest dużą zaletą dla policjantów poruszających się na motocyklach.

Ronald Kaalverink z Policji w Twente powiedział:  „Korzyści płynące z użytkowania radiotelefonów SEPURA są bez wątpienia liczne. W szczególności funkcja bramy DMO oraz doskonała jakość audio uczyni komunikację jeszcze bardziej niezawodną.  Jesteśmy też bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu usług oraz wsparcia udzielonego przez firmę Abiom, która wyprodukowała specjalny uchwyt odporny na wstrząsy oraz dokonała instalacji całego systemu komunikacyjnego TETRA na naszych motocyklach”.

Bas de Grood, Abiom CEO dodał:  „System komunikacyjny Sepura zainstalowany na motocyklach BMW holenderskiej policji jest wykorzystywany od wiosny 2011 roku. Wysoka jakość łączności motocyklowej firmy SEPURA, sprawiła że  podjęto decyzję o wdrożeniu platformy SRG3900 na w pozostałej flocie pojazdów.

Region Twente znajduje się we wschodniej części Holandii i zamieszkany jest przez około 620.000 mieszkańców skupionych w miastach Almelo, Hengelo i Enschede.

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma:

SRS Polska. http://srspolska.pl/

ul. 3 Maja 54
81-850 Sopot

SRS_Polska_logo_small

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń