Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Holenderska policja po raz kolejny wybrała SEPURĘ

Holenderska policja po raz kolejny wybrała SEPURĘ

Policja z Twente wyposażyła swoją flotę motocykli w radiotelefony przewoźne firmy Sepura. To już kolejne zwycięstwo Sepury w holenderskiej Policji, które zostało osiągnięte dzięki ścisłej współpracy z lokalnym partnerem na rynku holenderskim, firmą ABIOM.

Holenderska policja po raz kolejny wybrała SEPURĘ

Policja z Twente wybrała niezawodne terminale SRG3900 z kolorowym wyświetlaczem ze względu na bardzo wysoką klasę szczelności IP67.  Policjanci byli też pod wrażeniem intuicyjnego i bardzo przyjaznego interfejsu obsługi terminala oraz dużego i czytelnego wyświetlacza ze specjalnym trybem nocnym o niskiej jaskrawości, który nie oślepia operatora. Łatwa obsługa przy pomocy pojedynczego klawisza również jest dużą zaletą dla policjantów poruszających się na motocyklach.

Ronald Kaalverink z Policji w Twente powiedział:  „Korzyści płynące z użytkowania radiotelefonów SEPURA są bez wątpienia liczne. W szczególności funkcja bramy DMO oraz doskonała jakość audio uczyni komunikację jeszcze bardziej niezawodną.  Jesteśmy też bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu usług oraz wsparcia udzielonego przez firmę Abiom, która wyprodukowała specjalny uchwyt odporny na wstrząsy oraz dokonała instalacji całego systemu komunikacyjnego TETRA na naszych motocyklach”.

Bas de Grood, Abiom CEO dodał:  „System komunikacyjny Sepura zainstalowany na motocyklach BMW holenderskiej policji jest wykorzystywany od wiosny 2011 roku. Wysoka jakość łączności motocyklowej firmy SEPURA, sprawiła że  podjęto decyzję o wdrożeniu platformy SRG3900 na w pozostałej flocie pojazdów.

Region Twente znajduje się we wschodniej części Holandii i zamieszkany jest przez około 620.000 mieszkańców skupionych w miastach Almelo, Hengelo i Enschede.

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma:

SRS Polska. http://srspolska.pl/

ul. 3 Maja 54
81-850 Sopot

SRS_Polska_logo_small

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń