Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Firma SRS Polska Sp. z o.o. wyróżniona w rankingu Skrzydła Biznesu 2014

Firma SRS Polska Sp. z o.o. wyróżniona w rankingu Skrzydła Biznesu 2014

O systemach TETRA wdrażanych w Polsce przez firmę SRS Polska z Gdańska, pisaliśmy na naszych łamach już wielokrotnie. Firma jest stosunkowo młoda, została założona w 2011 roku, ale pochwalić się może już zaprojektowaniem, dostawą i wdrożeniem kilku dużych projektów, jak choćby systemu wewnętrznej łączności trankingowej dla Portu Lotniczego w Łodzi, czy systemu radiowego dla obiektu Terminal Cargo na terenie Lotniska Warszawa.

Firma dostarcza swoim klientom zarówno infrastrukturę, jak i terminale radiowe standardu TETRA brytyjskiej firmy SEPURA, dzięki jej staraniom coraz popularniejsze wśród polskich użytkowników.

Sukcesy SRS Polska nie przeszły niezauważone, firma została właśnie nagrodzona wyróżnieniem w rankingu Skrzydła Biznesu, przyznawanym przedsiębiorstwom o szczególnie wysokiej dynamice wzrostu. Ranking organizuje od kilku lat Gazeta Prawna pod patronatem m.in. Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Finansów. Wyróżnienie w kategorii firm mikro działających na terenie województwa pomorskiego odebrał Dyrektor Zarządzający Marcin Piasecki.

Źródło: SRS Polska

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń