Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Firma SRS Polska Sp. z o.o. wyróżniona w rankingu Skrzydła Biznesu 2014

Firma SRS Polska Sp. z o.o. wyróżniona w rankingu Skrzydła Biznesu 2014

O systemach TETRA wdrażanych w Polsce przez firmę SRS Polska z Gdańska, pisaliśmy na naszych łamach już wielokrotnie. Firma jest stosunkowo młoda, została założona w 2011 roku, ale pochwalić się może już zaprojektowaniem, dostawą i wdrożeniem kilku dużych projektów, jak choćby systemu wewnętrznej łączności trankingowej dla Portu Lotniczego w Łodzi, czy systemu radiowego dla obiektu Terminal Cargo na terenie Lotniska Warszawa.

Firma dostarcza swoim klientom zarówno infrastrukturę, jak i terminale radiowe standardu TETRA brytyjskiej firmy SEPURA, dzięki jej staraniom coraz popularniejsze wśród polskich użytkowników.

Sukcesy SRS Polska nie przeszły niezauważone, firma została właśnie nagrodzona wyróżnieniem w rankingu Skrzydła Biznesu, przyznawanym przedsiębiorstwom o szczególnie wysokiej dynamice wzrostu. Ranking organizuje od kilku lat Gazeta Prawna pod patronatem m.in. Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Finansów. Wyróżnienie w kategorii firm mikro działających na terenie województwa pomorskiego odebrał Dyrektor Zarządzający Marcin Piasecki.

Źródło: SRS Polska

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń