Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider

„Euro twierdza”

Jak informuje Gazeta Wyborcza, przygotowania do EURO 2012 idą pełną parą. W artykule „Euro twierdza” czytamy: Do pierwszego meczu jeszcze dwa lata, a policja już szuka bomb na stadionach, rząd myśli o zawieszeniu kilku przepisów, a więzienia szykują miejsca dla aresztowanych chuliganów” .

Gen. Adam Rapacki w udzielonym wywiadzie wskazuję na konieczność gruntownego przygotowania się na przyjęcie szacowanego miliona cudzoziemców, którzy odwiedzą nasz kraj podczas mistrzostw.

Niestety kwestia niezawodnego profesjonalnego systemu łączności dla służb na potrzeby dużych imprez sportowych została w artykule pominięta. A należy pamiętać , iż bez sprawnej komunikacji nie może być mowy o wydajnej koordynacji pomiędzy służbami. Rozwiązania bezpiecznej łączności są szczególnie istotne w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas imprez, bowiem organizatorzy nie mogą sobie pozwolić na żadną awarię, w momencie, gdy patrzy na nich cały świat i gdy kraj pełniący rolę gospodarza turnieju znajduje się pod stałą obserwacją mediów.

źródło artykułu „Euro twierdza” : http://wyborcza.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń