Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Z UEFA o bezpieczeństwie na EURO 2012

Z UEFA o bezpieczeństwie na EURO 2012

(MSWiA) Przedstawiciele UEFA, Polskiego Związku Piłki Nożnej, spółek PL.2012 i EURO 2012 Polska oraz policji spotkali się w MSWiA, aby przeanalizować wspólne działania w ramach przygotowań do zabezpieczenia EURO 2012. Spotkaniu przewodniczył podsekretarz stanu w MSWiA Adam Rapacki.

W spotkaniu ze strony UEFA uczestniczyli: Martin Kallen – dyrektor operacyjny UEFA Events SA, Marc Timmer – dyrektor Departamentu Stadionów i Bezpieczeństwa UEFA oraz Kenny Scott – ekspert ds. bezpieczeństwa UEFA. W trakcie posiedzenia omówiono założenia Zintegrowanej Koncepcji Bezpieczeństwa UEFA EURO 2012, czyli dokumentu, który określa zobowiązania organizatorów Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej EURO 2012 (Polski i Ukrainy) w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa podczas turnieju.

Minister Rapacki przedstawił gościom z UEFA analizę przygotowań do zabezpieczenia EURO 2012, w szczególności działania Komitetu ds. Bezpieczeństwa, w którego skład wchodzą wszystkie instytucje i służby, odpowiedzialne za ten aspekt organizacji mistrzostw.

Spotkanie odbyło się 17 sierpnia br. w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń