Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nie będzie systemu łączności na Euro 2012

Nie będzie systemu łączności na Euro 2012

Euro-2012-stadion-narodowy-small.jpgSystem łączności między służbami nie powstanie na Euro 2012. Chodzi o system, który miał sprawić, że policja, straż pożarna, pogotowie, BOR i ABW mogłyby się porozumiewać między sobą. Na trzy miesiące przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej wiadomo, że do czerwca nie uda się zrealizować tego projektu – informuje RMF FM.

Według stacji, na trzy miesiące przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej wiadomo, że do czerwca nie uda się zrealizować tego projektu. RMF cytuje Leszka Ciećwierza, wiceministra spraw wewnętrznych za rządów lewicy: „Teraz czasu jest za mało. W obecnej chwili, patrząc na czas który został do Euro 2012, nie da się zbudować żadnego systemu w sposób przetargowy, czyli w sposób legalny – dodał Ciećwierz.”

Obecny szef MSW Jacek Cichocki twierdzi, że w przypadku stadionów, gdzie będą rozgrywane mecze podczas Euro 2012, te problemy są rozwiązane. Jak? Zostały rozwiązane… „na zasadzie protez”. „Stoimy przed potrzebą zbudowania bardziej trwałego systemu łączności, łączności radiowej” – – powiedział Cichocki. Poza stadionami – we wszystkich większych miastach – będą jednak strefy kibica i tam tak bezpiecznie już nie będzie. Bo tam „protezy” nie będą już działać, co oznacza, że służby nie będą tam dysponowały nowoczesnymi systemami łączności.

Czytaj cały artykuł na portalu www.rmf24.pl

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-nie-bedzie-systemu-lacznosci-na-euro-2012,nId,447140

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń