Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nie będzie systemu łączności na Euro 2012

Nie będzie systemu łączności na Euro 2012

Euro-2012-stadion-narodowy-small.jpgSystem łączności między służbami nie powstanie na Euro 2012. Chodzi o system, który miał sprawić, że policja, straż pożarna, pogotowie, BOR i ABW mogłyby się porozumiewać między sobą. Na trzy miesiące przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej wiadomo, że do czerwca nie uda się zrealizować tego projektu – informuje RMF FM.

Według stacji, na trzy miesiące przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej wiadomo, że do czerwca nie uda się zrealizować tego projektu. RMF cytuje Leszka Ciećwierza, wiceministra spraw wewnętrznych za rządów lewicy: „Teraz czasu jest za mało. W obecnej chwili, patrząc na czas który został do Euro 2012, nie da się zbudować żadnego systemu w sposób przetargowy, czyli w sposób legalny – dodał Ciećwierz.”

Obecny szef MSW Jacek Cichocki twierdzi, że w przypadku stadionów, gdzie będą rozgrywane mecze podczas Euro 2012, te problemy są rozwiązane. Jak? Zostały rozwiązane… „na zasadzie protez”. „Stoimy przed potrzebą zbudowania bardziej trwałego systemu łączności, łączności radiowej” – – powiedział Cichocki. Poza stadionami – we wszystkich większych miastach – będą jednak strefy kibica i tam tak bezpiecznie już nie będzie. Bo tam „protezy” nie będą już działać, co oznacza, że służby nie będą tam dysponowały nowoczesnymi systemami łączności.

Czytaj cały artykuł na portalu www.rmf24.pl

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-nie-bedzie-systemu-lacznosci-na-euro-2012,nId,447140

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń