Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Energa-Operator zakupi kolejną partię modemów TETRA

Energa-Operator zakupi kolejną partię modemów TETRA

Energa-Operator opublikował zamówienie publiczne na dostawę 827 modemów TETRA wraz akcesoriami montażowymi oraz przetwornicami. Przedmiotem zamówienia są modemy radiowe wraz z akcesoriami, pracujące w standardzie ETSI TETRA, przeznaczone do komunikacji elementów sieci elektroenergetycznej sterowanej za pośrednictwem systemu SCADA. Do każdego modemu musi być dołączona przetwornica umożliwiająca zasilenie modemu z 24V DC.

Modemy będą eksploatowane w sieci TETRA i środowisku SCADA, eksploatowanym przez ENERGA – OPERATOR. Spółka energetyczna eksploatuje sieć TETRA opartą o system DIMETRA IP 9.0 w paśmie UHF 410-430 MHz. Wykorzystywany system SCADA produkcji firm Mikronika i Apator-ELKOMTECH, wykorzystuje usługi SDS oraz PDS do transmisji danych na potrzeby SCADA. Całość pracuje z szyfrowaniem TEA1. Obecnie eksploatowane modemy Motorola MTM5400. Wykonawca zapewni usługę wsparcia technicznego w czasie wdrażania nowych modemów oraz w okresie dwóch lat od odbioru końcowego systemu, w łącznym wymiarze do 500 h. W ramach świadczenia wsparcia technicznego Wykonawca zapewni dostępność wykwalifikowanego personelu technicznego w dni robocze w godzinach 8-16. W okresie gwarancji Wykonawca zapewni możliwość nieodpłatnej aktualizacji oprogramowania do najnowszej dostępnej wersji, zarówno dla modemów jak i oprogramowania do zarządzania modemami.

Za ofertę najkorzystniejszą zamawiający uzna ofertę z najniższą ceną. Nie przewiduje się przeprowadzenia aukcji elektronicznej, jednakże przewiduje możliwość przeprowadzenia negocjacji handlowych z wykonawcami, którzy nie zostaną wykluczeni z postępowania, a ich oferty nie zostaną odrzucone. Termin wykonania dostawy to 21 dni od daty zawarcia umowy. Wsparcie techniczne ma obejmować okres 24 miesięcy od momentu zrealizowanej dostawy, zaś serwis gwarancyjny to 48 miesięcy. Oferty należy składać do dnia 21 maja 2019 roku.

Źródło: https://zakupy.energa-operator.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń