Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze EADS nadal w grze ! Odwołania uwzględnione.

EADS nadal w grze ! Odwołania uwzględnione.

„Konsorcjum EADS i ATM zostało niesłusznie wykluczone z postępowania OCSŁR” – brzmi orzecznictwo Krajowej Izby Odwoławczej.  Przedstawiciele EADS nie kryli zadowolenia z decyzji. KIO postanowiło uwzględnić wszystkie trzy odwołania złożone przez ATM i EADS, Motorolę oraz Alcatel-Lucenta z Selex Comm.  52 tysiące złotych to kwota, którą  najprawdopodobniej zapłaci CPI MSWiA w celu pokrycia kosztów postępowań odwoławczych. CPI będzie musiało ponownie rozpatrzyć wniosek konsorcjum ATM i EADS. W sprawie tej chodziło o dyskusyjne zaświadczenie dostarczone przez trzeci podmiot. KIO uznało, że skoro podstawowi konsorcjanci (czyli EADS i ATM) spełniają warunki postępowania to zaświadczenie trzeciego podmiotu nie może stanowić podstawy do wykluczenia.

 

Z kolei w odwołaniach Motoroli i Alcatel-Lucenta chodziło m.in. o utajnienie przez Thales części referencji. W tym przypadku KIO również uwzględniło odwołania stwierdzając, iż utajnienie referencji w całości jest niezasadne. Jedynie wartość lub wykaz osób uczestniczących w danym projekcie referencyjnym może być utajniona.

Na odwołanie od wyroku KIO przysługuje 7 dni od dnia jego doręczenia.

Czytaj też: Cztery odwołania w pierwszym etapie OCSŁR. Jutro rozprawa.

MSWiA dementuje informacje o „skasowaniu” przetargu OCSŁR

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń