Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Cassidian zbuduje sieć TETRA dla chińskiego miasta Nanjing

Cassidian zbuduje sieć TETRA dla chińskiego miasta Nanjing

Firma Cassidian podpisała z chińskim przedsiębiorstwem CETC-7 Ltd. (China Electronic Science and Technology Group Corporation No.7 Research Institute) kontrakt na budowę współdzielonej sieci łączności TETRA (Terrestrial Trunked Radio) dla samorządu miasta Nanjing. CETC-7 jest integratorem systemów dla tej sieci. Zapewni ona bezpieczną komunikację podczas Azjatyckich Igrzysk Młodzieży 2013 oraz II Igrzysk Olimpijskich Młodzieży w 2014 roku. Obydwie imprezy sportowe odbędą się w Nanjing.

Jako stolica prowincji Jiangsu, Nanjing jest jednym z największych i najważniejszych miast w Chinach, położonym w jednej z największych stref ekonomicznych tego kraju. Nowa sieć TETRA zostanie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i technologie TETRA IP firmy Cassidian. W pierwszej fazie wdrożenia będzie to jedna centrala cyfrowa DXT3, 25 stacji bazowych TB3, 900 terminali THR880i i stanowisko dyspozytorskie. Finalnie sieć pokryje zasięgiem obszar około 6600 km kw. w Nanjing, poprawiając bezpieczeństwo miasta i usprawniając administrację, z korzyścią dla ponad ośmiu milionów mieszkańców.

Spotkanie poświęcone projektowi sieci TETRA w Nanjing

Dzięki uznanemu na całym świecie doświadczeniu w dostarczaniu bezpiecznej łączności PMR (Professional Mobile Radio) na potrzeby wielkich wydarzeń, takich jak Letnie Igrzyska Olimpijskie 2008 w Pekinie, Igrzyska Azjatyckie 2010 w Guangzhou oraz Letnia Uniwersjada 2011 w Shenzhen, Cassidian stał się preferowanym dostawcą rozwiązań TETRA w Chinach. “Jesteśmy dumni z tego kontraktu. Pokazuje on zaufanie klientów firmy Cassidian dla naszych możliwości w dostarczaniu bezpiecznych i niezawodnych systemów. Jesteśmy gotowi do zaangażowania naszej najlepszej wiedzy technicznej na temat cyfrowych sieci trankingowych, aby przyniosła ona jak największe korzyści dla nowego systemu TETRA w Nanjing,” powiedział Olivier Koczan, Szef Sprzedaży Bezpiecznych Rozwiązań Łączności w firmie Cassidian.

 

Źródło: www.cassidian.com, Fot: njsanhui.com

 

O firmie Cassidian
Logo Cassidian

Firma Cassidian Communications, wchodząca w skład koncernu EADS North America, jest światowym liderem w zakresie globalnych systemów i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Firma oferuje integrację dużych systemów (Lead Systems Integration) oraz produkty i usługi zarówno dla odbiorców cywilnych, jak i wojskowych na całym świecie: systemy lotnicze (samoloty wojskowe i bezzałogowe statki latające UAV), systemy naziemne, morskie oraz systemy łączone, systemy wywiadu i nadzoru, systemy bezpieczeństwa cybernetycznego, bezpieczną łączność PMR, systemy testujące, systemy rakietowe oraz wszelkiego rodzaju usługi związanymi z tymi produktami. W 2012 roku firma Cassidian – zatrudniając około 23 tysięcy pracowników – osiągnęła przychody w wysokości 5,7 mld €.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń