Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Cassidian zbuduje sieć TETRA dla chińskiego miasta Nanjing

Cassidian zbuduje sieć TETRA dla chińskiego miasta Nanjing

Firma Cassidian podpisała z chińskim przedsiębiorstwem CETC-7 Ltd. (China Electronic Science and Technology Group Corporation No.7 Research Institute) kontrakt na budowę współdzielonej sieci łączności TETRA (Terrestrial Trunked Radio) dla samorządu miasta Nanjing. CETC-7 jest integratorem systemów dla tej sieci. Zapewni ona bezpieczną komunikację podczas Azjatyckich Igrzysk Młodzieży 2013 oraz II Igrzysk Olimpijskich Młodzieży w 2014 roku. Obydwie imprezy sportowe odbędą się w Nanjing.

Jako stolica prowincji Jiangsu, Nanjing jest jednym z największych i najważniejszych miast w Chinach, położonym w jednej z największych stref ekonomicznych tego kraju. Nowa sieć TETRA zostanie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i technologie TETRA IP firmy Cassidian. W pierwszej fazie wdrożenia będzie to jedna centrala cyfrowa DXT3, 25 stacji bazowych TB3, 900 terminali THR880i i stanowisko dyspozytorskie. Finalnie sieć pokryje zasięgiem obszar około 6600 km kw. w Nanjing, poprawiając bezpieczeństwo miasta i usprawniając administrację, z korzyścią dla ponad ośmiu milionów mieszkańców.

Spotkanie poświęcone projektowi sieci TETRA w Nanjing

Dzięki uznanemu na całym świecie doświadczeniu w dostarczaniu bezpiecznej łączności PMR (Professional Mobile Radio) na potrzeby wielkich wydarzeń, takich jak Letnie Igrzyska Olimpijskie 2008 w Pekinie, Igrzyska Azjatyckie 2010 w Guangzhou oraz Letnia Uniwersjada 2011 w Shenzhen, Cassidian stał się preferowanym dostawcą rozwiązań TETRA w Chinach. “Jesteśmy dumni z tego kontraktu. Pokazuje on zaufanie klientów firmy Cassidian dla naszych możliwości w dostarczaniu bezpiecznych i niezawodnych systemów. Jesteśmy gotowi do zaangażowania naszej najlepszej wiedzy technicznej na temat cyfrowych sieci trankingowych, aby przyniosła ona jak największe korzyści dla nowego systemu TETRA w Nanjing,” powiedział Olivier Koczan, Szef Sprzedaży Bezpiecznych Rozwiązań Łączności w firmie Cassidian.

 

Źródło: www.cassidian.com, Fot: njsanhui.com

 

O firmie Cassidian
Logo Cassidian

Firma Cassidian Communications, wchodząca w skład koncernu EADS North America, jest światowym liderem w zakresie globalnych systemów i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Firma oferuje integrację dużych systemów (Lead Systems Integration) oraz produkty i usługi zarówno dla odbiorców cywilnych, jak i wojskowych na całym świecie: systemy lotnicze (samoloty wojskowe i bezzałogowe statki latające UAV), systemy naziemne, morskie oraz systemy łączone, systemy wywiadu i nadzoru, systemy bezpieczeństwa cybernetycznego, bezpieczną łączność PMR, systemy testujące, systemy rakietowe oraz wszelkiego rodzaju usługi związanymi z tymi produktami. W 2012 roku firma Cassidian – zatrudniając około 23 tysięcy pracowników – osiągnęła przychody w wysokości 5,7 mld €.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń