Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Cassidian wdroży sieć TETRA na Tajwanie

Cassidian wdroży sieć TETRA na Tajwanie

Tajwańskie przedsiębiorstwo telekomunikacyjne Chunghwa Telecom, jako generalny wykonawca, przyznał firmie Cassidian kontrakt na wdrożenie sieci TETRA obejmującej zasięgiem całą wyspę Tajwan. Sieć będzie składać się ze 60 stacji bazowych oraz 1500 radiotelefonów i przeznaczona będzie dla Ministerstwa Obrony Narodowej Republiki Chińskiej. Cassidian dostarczy ją wraz z terminalami radiowymi za pośrednictwem swojego lokalnego dystrybutora VAR, Highpull Technology Co. Ltd. Wdrożenie infrastruktury TETRA oraz dostarczenie terminali zostanie zrealizowane w ciągu trzech lat.

60 stacji bazowych (TB3 oraz TB3c) i 1500 terminali (THR9i, TMR880i oraz TGR990) będzie służyło Dowództwu Policji Wojskowej, odpowiedzialnemu za wszystkie jednostki i działania Policji Wojskowej. Wspólnie z istniejącym systemem TETRA w Tajpeju, stolicy Tajwanu, także dostarczonym przez firmę Cassidian w 2005 roku, będą one stanowić prawdziwie ogólnonarodową sieć z niemal 5 tysiącami terminali, która zapewni solidne wsparcie dla działalności klienta.

“Jesteśmy zaszczyceni faktem, że odgrywamy tak ważną rolę w profesjonalnej łączności radiowej w Tajwanie,” powiedział David Chan, Dyrektor Działu Bezpiecznych Rozwiązań Komunikacji ds. regionu Azji i Pacyfiku w firmie Cassidian. “Ten kontrakt podkreśla fakt, że nasze sprawdzone rozwiązanie TETRA jest postrzegane jako rezultat naszej zdolności do dostarczenia prawdziwie solidnej sieci łącznie z jej instalacją, uruchomieniem i budową, jak również nowoczesną i niezawodną obsługą posprzedażową.”

Źródło: www.cassidian.com

O firmie CASSIDIAN
Logo CassidianFirma Cassidian, wchodząca w skład koncernu EADS, jest światowym liderem w zakresie globalnych systemów i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Firma oferuje integrację dużych systemów (Lead Systems Integration) oraz produkty i usługi zarówno dla odbiorców cywilnych, jak i wojskowych na całym świecie: systemy lotnicze (samoloty wojskowe i bezzałogowe statki latające UAV), systemy naziemne, morskie oraz systemy łączone, systemy wywiadu i nadzoru, systemy bezpieczeństwa cybernetycznego, bezpieczną łączność PMR, systemy testujące, systemy rakietowe oraz wszelkiego rodzaju usługi związanymi z tymi produktami.

W 2011 roku firma Cassidian – zatrudniając blisko 28 tysięcy pracowników – osiągnęła przychody w wysokości 5,8 mld €. Grupa EADS jest światowym liderem w przemyśle lotniczym, kosmicznym i zbrojeniowym oraz związanych z tymi dziedzinami usługach. W 2011 roku Grupa EADS – składający się z czterech głównych działów biznesowych: Airbus, Astrium, Cassidian i Eurocopter – osiągnęła przychody w wysokości 49,1 mld €, zatrudniając ponad 133 000 osób.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń