Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Cassidian wdroży sieć TETRA na Tajwanie

Cassidian wdroży sieć TETRA na Tajwanie

Tajwańskie przedsiębiorstwo telekomunikacyjne Chunghwa Telecom, jako generalny wykonawca, przyznał firmie Cassidian kontrakt na wdrożenie sieci TETRA obejmującej zasięgiem całą wyspę Tajwan. Sieć będzie składać się ze 60 stacji bazowych oraz 1500 radiotelefonów i przeznaczona będzie dla Ministerstwa Obrony Narodowej Republiki Chińskiej. Cassidian dostarczy ją wraz z terminalami radiowymi za pośrednictwem swojego lokalnego dystrybutora VAR, Highpull Technology Co. Ltd. Wdrożenie infrastruktury TETRA oraz dostarczenie terminali zostanie zrealizowane w ciągu trzech lat.

60 stacji bazowych (TB3 oraz TB3c) i 1500 terminali (THR9i, TMR880i oraz TGR990) będzie służyło Dowództwu Policji Wojskowej, odpowiedzialnemu za wszystkie jednostki i działania Policji Wojskowej. Wspólnie z istniejącym systemem TETRA w Tajpeju, stolicy Tajwanu, także dostarczonym przez firmę Cassidian w 2005 roku, będą one stanowić prawdziwie ogólnonarodową sieć z niemal 5 tysiącami terminali, która zapewni solidne wsparcie dla działalności klienta.

“Jesteśmy zaszczyceni faktem, że odgrywamy tak ważną rolę w profesjonalnej łączności radiowej w Tajwanie,” powiedział David Chan, Dyrektor Działu Bezpiecznych Rozwiązań Komunikacji ds. regionu Azji i Pacyfiku w firmie Cassidian. “Ten kontrakt podkreśla fakt, że nasze sprawdzone rozwiązanie TETRA jest postrzegane jako rezultat naszej zdolności do dostarczenia prawdziwie solidnej sieci łącznie z jej instalacją, uruchomieniem i budową, jak również nowoczesną i niezawodną obsługą posprzedażową.”

Źródło: www.cassidian.com

O firmie CASSIDIAN
Logo CassidianFirma Cassidian, wchodząca w skład koncernu EADS, jest światowym liderem w zakresie globalnych systemów i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Firma oferuje integrację dużych systemów (Lead Systems Integration) oraz produkty i usługi zarówno dla odbiorców cywilnych, jak i wojskowych na całym świecie: systemy lotnicze (samoloty wojskowe i bezzałogowe statki latające UAV), systemy naziemne, morskie oraz systemy łączone, systemy wywiadu i nadzoru, systemy bezpieczeństwa cybernetycznego, bezpieczną łączność PMR, systemy testujące, systemy rakietowe oraz wszelkiego rodzaju usługi związanymi z tymi produktami.

W 2011 roku firma Cassidian – zatrudniając blisko 28 tysięcy pracowników – osiągnęła przychody w wysokości 5,8 mld €. Grupa EADS jest światowym liderem w przemyśle lotniczym, kosmicznym i zbrojeniowym oraz związanych z tymi dziedzinami usługach. W 2011 roku Grupa EADS – składający się z czterech głównych działów biznesowych: Airbus, Astrium, Cassidian i Eurocopter – osiągnęła przychody w wysokości 49,1 mld €, zatrudniając ponad 133 000 osób.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń