Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Cassidian wdroży sieć TETRA na Tajwanie

Cassidian wdroży sieć TETRA na Tajwanie

Tajwańskie przedsiębiorstwo telekomunikacyjne Chunghwa Telecom, jako generalny wykonawca, przyznał firmie Cassidian kontrakt na wdrożenie sieci TETRA obejmującej zasięgiem całą wyspę Tajwan. Sieć będzie składać się ze 60 stacji bazowych oraz 1500 radiotelefonów i przeznaczona będzie dla Ministerstwa Obrony Narodowej Republiki Chińskiej. Cassidian dostarczy ją wraz z terminalami radiowymi za pośrednictwem swojego lokalnego dystrybutora VAR, Highpull Technology Co. Ltd. Wdrożenie infrastruktury TETRA oraz dostarczenie terminali zostanie zrealizowane w ciągu trzech lat.

60 stacji bazowych (TB3 oraz TB3c) i 1500 terminali (THR9i, TMR880i oraz TGR990) będzie służyło Dowództwu Policji Wojskowej, odpowiedzialnemu za wszystkie jednostki i działania Policji Wojskowej. Wspólnie z istniejącym systemem TETRA w Tajpeju, stolicy Tajwanu, także dostarczonym przez firmę Cassidian w 2005 roku, będą one stanowić prawdziwie ogólnonarodową sieć z niemal 5 tysiącami terminali, która zapewni solidne wsparcie dla działalności klienta.

“Jesteśmy zaszczyceni faktem, że odgrywamy tak ważną rolę w profesjonalnej łączności radiowej w Tajwanie,” powiedział David Chan, Dyrektor Działu Bezpiecznych Rozwiązań Komunikacji ds. regionu Azji i Pacyfiku w firmie Cassidian. “Ten kontrakt podkreśla fakt, że nasze sprawdzone rozwiązanie TETRA jest postrzegane jako rezultat naszej zdolności do dostarczenia prawdziwie solidnej sieci łącznie z jej instalacją, uruchomieniem i budową, jak również nowoczesną i niezawodną obsługą posprzedażową.”

Źródło: www.cassidian.com

O firmie CASSIDIAN
Logo CassidianFirma Cassidian, wchodząca w skład koncernu EADS, jest światowym liderem w zakresie globalnych systemów i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Firma oferuje integrację dużych systemów (Lead Systems Integration) oraz produkty i usługi zarówno dla odbiorców cywilnych, jak i wojskowych na całym świecie: systemy lotnicze (samoloty wojskowe i bezzałogowe statki latające UAV), systemy naziemne, morskie oraz systemy łączone, systemy wywiadu i nadzoru, systemy bezpieczeństwa cybernetycznego, bezpieczną łączność PMR, systemy testujące, systemy rakietowe oraz wszelkiego rodzaju usługi związanymi z tymi produktami.

W 2011 roku firma Cassidian – zatrudniając blisko 28 tysięcy pracowników – osiągnęła przychody w wysokości 5,8 mld €. Grupa EADS jest światowym liderem w przemyśle lotniczym, kosmicznym i zbrojeniowym oraz związanych z tymi dziedzinami usługach. W 2011 roku Grupa EADS – składający się z czterech głównych działów biznesowych: Airbus, Astrium, Cassidian i Eurocopter – osiągnęła przychody w wysokości 49,1 mld €, zatrudniając ponad 133 000 osób.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń