Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Budowa narodowej sieci TETRA w Niemczech zgodnie z planem

Budowa narodowej sieci TETRA w Niemczech zgodnie z planem

Podczas konferencji PMR Expo 2011 w Kolonii, Ralf Krost, szef Federalnej Agencji ds. Cyfrowej Radiokomunikacji na Potrzeby Służb Bezpieczeństwa BDBOS w Niemczech, przedstawił obecny stan rozwoju narodowej sieci TETRA. Według oficjalnych danych z planowanych 4400 stacji bazowych, obecnie 2443 zostało wybudowanych a 1402 działają w pełni operacyjnie i są zintegrowane z siecią radiową.

Rolf-Krost-BDBOS-during-PMRExpo-2011-presentation-small.jpeg

Z 70 planowanych kontrolerów stacji bazowych (BSC), 51 już działa, 10 jest obecnie budowanych a 9 planowanych.

Według przewidywań Krosta system zostanie w pełni wybudowany do 2012 roku a pełna operacyjność zostanie osiągnięta pod koniec roku 2014. Przetarg na budowę sieci w 2007 roku wygrała firma Cassidian, zaś dostawcami radiotelefonów są wszyscy czołowi producenci w branży tj: Sepura, Cassidian i Motorola.

Przedstawiciel tej ostatniej firmy, Peter Damerau specjalnie dla tetraforum.pl opowiada o ostatnich sukcesach Motoroli w przetargach na terminale TETRA dla poszczególnych niemieckich landów, w tym dla Hesji ( o czym pisaliśmy w tej wiadomości)

Oglądaj na YouTube

PMRExpo 2011: Peter Damerau from Motorola talks about TETRA success story in Germany

Obejrzyj też inne ciekawe video na TETRAforum YouTube Channel naszym kanale YouTube

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń