Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze AKSEL na konferencji CCW 2014 w Singapurze

AKSEL na konferencji CCW 2014 w Singapurze

Już po raz drugi firma AKSEL wzięła udział w wystawie towarzyszącej Światowemu Kongresowi CCW (Critical Communications World, wcześniej TETRA World Congress), który tym razem odbył się w Singapurze.

Na stoisku firmy, jak również w trakcie publicznej prezentacji, było promowane autorskie rozwiązanie aplikacji dyspozytorskiej ConSel. Aplikacja jest dedykowana głównie do współpracy z sieciami radiowymi w standardzie DMR, jednak na miarę potrzeb użytkowników można na niej budować rozwiązania konwergentne, integrujące różne standardy: DMR, TETRA oraz konwencjonalne sieci analogowe.

stanislaw-slowik-prezentacja-consel-ccw-2014-singapur

AKSEL prezentował również nowy produkt przeznaczony dla górnictwa oraz przemysłu chemicznego i paliwowego – radiotelefon iskrobezpieczny AP MINER, posiadający certyfikat Głównego Instytutu Górnictwa dla kategorii Ex 1MI, jako jeden z nielicznych produktów występujących na rynku.

stoisko-aksel-ccw-2014-singapur-motorola

Kongres CCW jest corocznym, najbardziej prestiżowym wydarzeniem w radiokomunikacji dla celów łączności w sytuacjach krytycznych. Mając na uwadze zainteresowanie produktami AKSEL wśród uczestników Kongresu i zwiedzających, uczestnictwo w nim można już teraz uznać za celowe. O prawdziwym sukcesie będzie jednak można mówić, kiedy udział w tym wydarzeniu przełoży się na skutki biznesowe.

Źródło i fot: Aksel Sp. z o.o.

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń