Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze AKSEL na konferencji CCW 2014 w Singapurze

AKSEL na konferencji CCW 2014 w Singapurze

Już po raz drugi firma AKSEL wzięła udział w wystawie towarzyszącej Światowemu Kongresowi CCW (Critical Communications World, wcześniej TETRA World Congress), który tym razem odbył się w Singapurze.

Na stoisku firmy, jak również w trakcie publicznej prezentacji, było promowane autorskie rozwiązanie aplikacji dyspozytorskiej ConSel. Aplikacja jest dedykowana głównie do współpracy z sieciami radiowymi w standardzie DMR, jednak na miarę potrzeb użytkowników można na niej budować rozwiązania konwergentne, integrujące różne standardy: DMR, TETRA oraz konwencjonalne sieci analogowe.

stanislaw-slowik-prezentacja-consel-ccw-2014-singapur

AKSEL prezentował również nowy produkt przeznaczony dla górnictwa oraz przemysłu chemicznego i paliwowego – radiotelefon iskrobezpieczny AP MINER, posiadający certyfikat Głównego Instytutu Górnictwa dla kategorii Ex 1MI, jako jeden z nielicznych produktów występujących na rynku.

stoisko-aksel-ccw-2014-singapur-motorola

Kongres CCW jest corocznym, najbardziej prestiżowym wydarzeniem w radiokomunikacji dla celów łączności w sytuacjach krytycznych. Mając na uwadze zainteresowanie produktami AKSEL wśród uczestników Kongresu i zwiedzających, uczestnictwo w nim można już teraz uznać za celowe. O prawdziwym sukcesie będzie jednak można mówić, kiedy udział w tym wydarzeniu przełoży się na skutki biznesowe.

Źródło i fot: Aksel Sp. z o.o.

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń