Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze AKSEL na konferencji CCW 2013 w Paryżu

AKSEL na konferencji CCW 2013 w Paryżu

Spółka Aksel, jeden z wiodący integrator profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w Polsce, uczestniczyła jako jedyny polski wystawca w konferencji Critical Communications World 2013. Impreza odbyła się w dniach 21–24 maja 2013 roku w Paryżu.

Na stoisku firmy prezentowany był autorski system ConSEL, dający możliwość zestawienia połączeń pomiędzy sieciami opartymi o różne standardy takie jak: TETRA, DMR, DMR Simulcast oraz analog. Rozwiązanie spotkało się z zainteresowaniem odwiedzających osób.

klienci-na-stoisku-aksel-ccw2013-paryz

„Mieliśmy wiele ciekawych zapytań od odwiedzających nasze stoisko klientów” – powiedział Michał Adamowicz, Menadżer Kluczowych Klientów w firmie Aksel. „Cieszymy się że mogliśmy nasz innowacyjny na rynku radiokomunikacyjnym produkt zaprezentować międzynarodowej publiczności. Uczestnictwo w tak prestiżowym wydarzeniu jest dla nas bardzo ważne.”

Źródło: własne, Fot. Mariusz Waruszewski

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń