Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze AKSEL na konferencji CCW 2013 w Paryżu

AKSEL na konferencji CCW 2013 w Paryżu

Spółka Aksel, jeden z wiodący integrator profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w Polsce, uczestniczyła jako jedyny polski wystawca w konferencji Critical Communications World 2013. Impreza odbyła się w dniach 21–24 maja 2013 roku w Paryżu.

Na stoisku firmy prezentowany był autorski system ConSEL, dający możliwość zestawienia połączeń pomiędzy sieciami opartymi o różne standardy takie jak: TETRA, DMR, DMR Simulcast oraz analog. Rozwiązanie spotkało się z zainteresowaniem odwiedzających osób.

klienci-na-stoisku-aksel-ccw2013-paryz

„Mieliśmy wiele ciekawych zapytań od odwiedzających nasze stoisko klientów” – powiedział Michał Adamowicz, Menadżer Kluczowych Klientów w firmie Aksel. „Cieszymy się że mogliśmy nasz innowacyjny na rynku radiokomunikacyjnym produkt zaprezentować międzynarodowej publiczności. Uczestnictwo w tak prestiżowym wydarzeniu jest dla nas bardzo ważne.”

Źródło: własne, Fot. Mariusz Waruszewski

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń