Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze AKSEL bursztynowym sponsorem KKRRiT 2013

AKSEL bursztynowym sponsorem KKRRiT 2013

Firma Aksel jest bursztynowym sponsorem trwającej właśnie we Wrocławiu Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji KKRRiT 2013. Jest to już trzynaste spotkanie specjalistów ze środowisk akademickich, przemysłowych, operatorskich, usługowych oraz z administracji państwowej, które w swej działalności zajmują się zagadnieniami związanymi z radiokomunikacją, radiofonią, telewizją, zarządzaniem widmem elektromagnetycznym, świadczeniem szeroko rozumianych usług multimedialnych i związanych z tym aspektów prawnych i gospodarczych.

Tegoroczna edycja odbywa się w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej w dniach 10-12 czerwca.

Firma Aksel miała wczoraj specjalną sesję pod tytułem: KIERUNKI ROZWOJU CYFROWYCH STANDARDÓW RADIOKOMUNIKACYJNYCH – TETRA, DMR na którą składały się trzy prezentacje:

  • TCCA (TETRA & Critical Communications Association) – nowa formuła koordynacji wdrażania nowoczesnych technologii w łączności do celów specjalnych – ANTHONY GRAY (J.ANG+TŁUM.)
  • Perspektywy i kierunki rozwoju standardu DMR (Digital Mobile Radio) w rozwiązaniach łączności dla celów specjalnych – RICCARDO MANZINI (J.ANG+TŁUM.)
  • Aplikacje dyspozytorskie i rozwiązania konwergentne: TETRA/DMR/Simulcast – STANISŁAW SŁOWIK, DOMINIK SOBIERAJ

 

Prezentacje cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród zgromadzonej publiczności. Wśród uczestników rozlosowano nagrody.

Galeria z przebiegu sesji plenarnej:

{gallery}Aksel-na-KKRRiT-2013{/gallery}

 

Źródło i fot: Aksel Sp. z o.o.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń