Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze AKSEL bursztynowym sponsorem KKRRiT 2013

AKSEL bursztynowym sponsorem KKRRiT 2013

Firma Aksel jest bursztynowym sponsorem trwającej właśnie we Wrocławiu Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji KKRRiT 2013. Jest to już trzynaste spotkanie specjalistów ze środowisk akademickich, przemysłowych, operatorskich, usługowych oraz z administracji państwowej, które w swej działalności zajmują się zagadnieniami związanymi z radiokomunikacją, radiofonią, telewizją, zarządzaniem widmem elektromagnetycznym, świadczeniem szeroko rozumianych usług multimedialnych i związanych z tym aspektów prawnych i gospodarczych.

Tegoroczna edycja odbywa się w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej w dniach 10-12 czerwca.

Firma Aksel miała wczoraj specjalną sesję pod tytułem: KIERUNKI ROZWOJU CYFROWYCH STANDARDÓW RADIOKOMUNIKACYJNYCH – TETRA, DMR na którą składały się trzy prezentacje:

  • TCCA (TETRA & Critical Communications Association) – nowa formuła koordynacji wdrażania nowoczesnych technologii w łączności do celów specjalnych – ANTHONY GRAY (J.ANG+TŁUM.)
  • Perspektywy i kierunki rozwoju standardu DMR (Digital Mobile Radio) w rozwiązaniach łączności dla celów specjalnych – RICCARDO MANZINI (J.ANG+TŁUM.)
  • Aplikacje dyspozytorskie i rozwiązania konwergentne: TETRA/DMR/Simulcast – STANISŁAW SŁOWIK, DOMINIK SOBIERAJ

 

Prezentacje cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród zgromadzonej publiczności. Wśród uczestników rozlosowano nagrody.

Galeria z przebiegu sesji plenarnej:

{gallery}Aksel-na-KKRRiT-2013{/gallery}

 

Źródło i fot: Aksel Sp. z o.o.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń