Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Airbus Defence and Space będzie obsługiwać pekińską sieć TETRA przez 3 kolejne...

Airbus Defence and Space będzie obsługiwać pekińską sieć TETRA przez 3 kolejne lata

Firma Beijing Just Top Network Communications Company Limited, operator chińskiej rządowej sieci TETRA, zamówił u Airbus Defence and Space usługi wsparcia i utrzymania tejże sieci. Umowa, która będzie obowiązywać przez kolejne trzy lata, obejmuje świadczenie wsparcia interwencyjnego i na miejscu, utrzymanie oprogramowania i sprzętu oraz usługę helpdesku.

“Ten nowy kontrakt otrzymany od naszego długoletniego klienta z Chin jest rezultatem długotrwałych relacji budowanych na zaufaniu i dobrej współpracy. Niezmiennie dostarczamy chińskim użytkownikom niezawodny dostęp do sieci i usług wysokiej jakości, od momentu gdy sieć została oddana do użytku. To pokazuje także, iż w oczach naszego klienta TETRA wciąż pozostaje niezbędnym narzędziem łączności głosowej o krytycznym znaczeniu”, powiedziała Nicole Lecca, szefowa działu Secure Land Communications w firmie Airbus Defence and Space.

“Co więcej, poprzez nasze działania w rozwoju technologii TETRA gwarantujemy, że przez najbliższe dekady pozostanie ona integralną częścią naszego portfolio rozwiązań bezpiecznej komunikacji”.

Pekińska współdzielona rządowa sieć TETRA, znana także jako Beijing Just Top Tetra Network jest największą cyfrową siecią trankingową w Azji i największą miejską siecią TETRA na świecie. Została zbudowana w 2003 przez firmę Airbus Defence and Space, wtedy jeszcze działającej pod nazwą Cassidian. Od tamtej pory była pięciokrotnie rozbudowywana i obecnie jest w stanie obsłużyć do 110 tysięcy użytkowników. Swoim zasięgiem pokrywa centrum Pekinu, wszystkie linie metra, ważne budynki, główne autostrady i okręgi miejskie. Jej użytkownikami są różne agencje rządowe, w tym komitety samorządowe, policja, straż pożarna i pogotowie, wydziały komunikacji i wodociągów oraz przedsiębiorstwa komunalne.

Sieć Beijing Just Top Tetra Network w ciągu swojej historii zapewniła łączność radiową podczas licznych wydarzeń o wysokiej randze i skali, takich jak letnie igrzyska olimpijskie w 2008 roku, 60. rocznica powstania Chińskiej Republiki Ludowej rok później i APEC CEO Summit – szczyt liderów międzynarodowych korporacji, którego Pekin był gospodarzem w 2014 roku.

Źródło i fot.: airbusdefenceandspace.com

O Airbus Defence and Space
Airbus Defence and Space logoAirbus Defence and Space to dział Grupy Airbus utworzony przez połączenie firm Cassidian, Astrium i Airbus Military. Jest największym w Europie przedsiębiorstwem zajmującym się obroną i przemysłem kosmicznym, drugim największym na świecie w przemyśle kosmicznym i znajduje się w czołowej dziesiątce firm w światowym przemyśle obronnym. Zatrudnia około 40 tysięcy pracowników, którzy wypracowują roczne przychody w wysokości około 14 mld euro.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Pytania? Zadzwoń