Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Będzie TETRA w drugiej linii warszawskiego metra

Będzie TETRA w drugiej linii warszawskiego metra

Metro-warszawskie-fot-tines-pl-small.jpgTELTRONIC pozyskał ważny kontrakt TETRA w polskim sektorze transportowym. Polska firma NEWAG, specjalizująca się w produkcji taboru kolejowego, zawarła umowę z TELTRONIC, na dostawę zaawansowanych, pokładowych rozwiązań TETRA dla 2 Linii Metra Warszawskiego.

(9 Lutego 2012) – Po owocnym okresie współpracy i testowania w Metrze Warszawskim, TELTRONIC raz jeszcze wykazał przewagę swojej technologii TETRA na potrzeby sektora transportu szynowego przy okazji realizacji projektu 2 Linii metra w stolicy Polski.

Konsorcjum NEWAG-SIEMENS TRANSPORTATION pozyskało kontrakt na dostawy taboru szynowego dla nowej linii Metra Warszawskiego. Z kolei, polski producent taboru, firma NEWAG, kluczowy lokalny partner konsorcjum, powierzył TELTRONIC dostawę specjalistycznego sprzętu pokładowego dla pierwszych 35 pociągów.

Kontrakt z NEWAG umożliwił TELTRONIC powrót na polski rynek, rynek o dużym potencjale dla producentów TETRA, który niestety nie zanotował w ostatnim okresie spodziewanego wzrostu. Ten ważny kontrakt pozwala również TELTRONIC zachować pozycję lidera w dostawach rozwiązań TETRA na potrzeby ogólnoświatowego sektora transportowego.

O tym, że system TETRA zapewni łączność na terenie drugiej lini metra pisaliśmy wcześniej w artykule TETRA dla miejskich kolei podziemnych

Źródło: www.teltronic.es

O firmie Teltronic.

Teltronic-TETRA_logoTeltronic zajmuje się projektowaniem i produkcją profesjonalnych urządzeń radiokomunikacyjnych od ponad 35 lat.  Firma wytwarza szeroką gamę produktów w różnych technologiach: TETRA, P25, Konwencjonalne PMR, MPT-1327, oraz WiMAX, jednakże gros produkcji koncentruje się na technologii TETRA i P25. Rozwiązania radiotelekomunikacyjne TETRA firmy Teltronic zostały stworzone z myślą o wykorzystaniu w transporcie publicznym np. w metrze, tramwajach, autobusach oraz pociągach.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń