Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Zmiany w Stowarzyszeniu TETRA

Zmiany w Stowarzyszeniu TETRA

Stowarzyszenie TETRA (TETRA Association), którego członkiem jest TETRA Forum Polska, zmienia swoją nazwę i poszerza zakres działań. Będzie to miało odzwierciedlenie w nowej nazwie stowarzyszania TCCA (ang. TETRA + Critical Communications Association).


TETRA-and-Critical-Communications-Association-TCCA-logo-small.jpg

Zmiana ta jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie ze strony użytkowników profesjonalnych systemów radiowych (ang. PMR – Professional Mobile Radio) na niezawodną i szerokopasmową transmisję danych.


TCCA uważa, że ​​branża łączności PMR powinna wykorzystać te możliwości. Zakładane są warianty ewolucyjne TETRY (synergia z LTE/WiMax), niż nowe koncepcje techniczne.


TCCA nie jest nową organizacją, ale zmiana nazwy istniejącego stowarzyszenia TETRA pozwoli uwzględnić szerszy zakresu zagadnień takich jak wspierania rozwoju i przyjęcia wspólnych standardów i rozwiązań dla użytkowników i dostawców systemów łączności o znaczeniu krytycznym na całym świecie.Jako czołowy autorytet branży łączności profesjonalnej, TCCA jest w najlepszej pozycji, aby rekomendować rozwój tych technologii z korzyścią dla użytkowników systemów PMR.


Przewodniczący
TCCA Phil Godfrey powiedział: „Zmiana naszej nazwy daje nam możliwość lepszego rozwiązywania nowych możliwości przy jednoczesnej ochronie inwestycji użytkowników i przemysłu w technologię TETRA.”

„Ta zmiana w żaden sposób nie zmniejsza naszej uwagi na standardzie TETRZE. Przez co najmniej 10 najbliższych lat TETRA pozostanie podstawowym standardem łączności dla  użytkowników o znaczeniu krytycznym. I nadal będziemy rozwijać, promować i chronić standard TETRA na całym świecie.

TCCA będzie nadal promować otwarte standardy i współpracy z przemysłem podejście, które ma zasadnicze znaczenie w światowym sukcesie TETRY.

Źródło:http://www.tandcca.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń