Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Wybierz się z nami do Budapesztu na TETRA World Congress 2011 !

Wybierz się z nami do Budapesztu na TETRA World Congress 2011 !

 

TETRA World Congress, organizowany przez TETRA Association, jest dla branży TETRA tym czym Mobile World Congress dla branży telefonii komórkowej. 

Miło nam poinformować, iż zespół tetraforum.pl podjął się organizacji wyjazdu na TETRA World Congres 2011. Ufamy, że zainteresowanie wspólnym wyjazdem na tą imprezę będzie znaczne. Po ustaleniu wszystkich szczegółów uruchomimy rejestrację chętnych na naszej stronie www. Wyjazd będzie organizowany przy współpracy ze sprawdzonym biurem podróży, posiadającym wszystkie wymagane pozwolenia i koncesje, oraz nienaganną opinię. Jako  liczna i dobrze zorganizowana grupa  z pewnością uda nam się wynegocjować atrakcyjne stawki na bilety wstępu na konferencję, hotele oraz dodatkowe bonusy.

TWC odbywa się co roku i skupia ponad 2000 odwiedzających z całęgo świata, ponad 100 prelegentów i  co najmniej tylu samo wystawców. TWC to prezentacje branżowych nowości, panele dyskusyjne i szkolenia. Jest to najbardziej prestiżowa i największa konferencja i wystawa branżowa jednocześnie. To również  okazja do wymiany doświadczeń, spotkanie czołowych dostawców z klientami.  Po bardzo udanej imprezie w tym roku w Singapurze, TWC znowu wraca do Europy.  W dniach 24-27 maja w Budapeszcie dowiemy się o roli jaką  TETRA odgrywa na rynku rozwiązań komunikacyjnych o znaczeniu krytycznym oraz jak TETRA będzie ewoluować w celu zaspokojenia przyszłościowych potrzeb użytkowników na bardzo konkurencyjnym rynku profesjonalnej łączności cyfrowej.


Zobacz video realację z TWC z 2010 i 2009 roku (przy IE 6.0 możesz mieć problemy z odtworzeniem tych plików)

 

 

Chcesz otrzymywać  informacjo o nowościach na naszej stronie ? Zapisz się na nasz Newsletter (wystarczy podać adres e-mail).

Zapraszamy również do pobrania najnowszej (z 26 grudnia 2010) wersji ulotki informacyjnej PDF (liknij na obraz poniżej)

 

 

Budapest_Tetra_World_Congres_2011_broszura

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?
Pytania? Zadzwoń