Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Wybierz się z nami do Budapesztu na TETRA World Congress 2011 !

Wybierz się z nami do Budapesztu na TETRA World Congress 2011 !

 

TETRA World Congress, organizowany przez TETRA Association, jest dla branży TETRA tym czym Mobile World Congress dla branży telefonii komórkowej. 

Miło nam poinformować, iż zespół tetraforum.pl podjął się organizacji wyjazdu na TETRA World Congres 2011. Ufamy, że zainteresowanie wspólnym wyjazdem na tą imprezę będzie znaczne. Po ustaleniu wszystkich szczegółów uruchomimy rejestrację chętnych na naszej stronie www. Wyjazd będzie organizowany przy współpracy ze sprawdzonym biurem podróży, posiadającym wszystkie wymagane pozwolenia i koncesje, oraz nienaganną opinię. Jako  liczna i dobrze zorganizowana grupa  z pewnością uda nam się wynegocjować atrakcyjne stawki na bilety wstępu na konferencję, hotele oraz dodatkowe bonusy.

TWC odbywa się co roku i skupia ponad 2000 odwiedzających z całęgo świata, ponad 100 prelegentów i  co najmniej tylu samo wystawców. TWC to prezentacje branżowych nowości, panele dyskusyjne i szkolenia. Jest to najbardziej prestiżowa i największa konferencja i wystawa branżowa jednocześnie. To również  okazja do wymiany doświadczeń, spotkanie czołowych dostawców z klientami.  Po bardzo udanej imprezie w tym roku w Singapurze, TWC znowu wraca do Europy.  W dniach 24-27 maja w Budapeszcie dowiemy się o roli jaką  TETRA odgrywa na rynku rozwiązań komunikacyjnych o znaczeniu krytycznym oraz jak TETRA będzie ewoluować w celu zaspokojenia przyszłościowych potrzeb użytkowników na bardzo konkurencyjnym rynku profesjonalnej łączności cyfrowej.


Zobacz video realację z TWC z 2010 i 2009 roku (przy IE 6.0 możesz mieć problemy z odtworzeniem tych plików)

 

 

Chcesz otrzymywać  informacjo o nowościach na naszej stronie ? Zapisz się na nasz Newsletter (wystarczy podać adres e-mail).

Zapraszamy również do pobrania najnowszej (z 26 grudnia 2010) wersji ulotki informacyjnej PDF (liknij na obraz poniżej)

 

 

Budapest_Tetra_World_Congres_2011_broszura

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń