Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA World Congress 2011 odbędzie się w Budapeszcie.

TETRA World Congress 2011 odbędzie się w Budapeszcie.

 

Z roku na rok Światowe Kongresy TETRY stają się większe i jeszcze bardziej prestiżowe. 2300 uczestników , ponad 80 wystawców i 150 prelegentów to bilans odbytego w dniach 26-27 maja 2010 TWC w Singapurze.

Tegoroczna impreza odbyła się pod hasłem TEDS. Na wstępie zaprezentowano wiele nowości technicznych wspierających szybką transmisja danych w TETRZE, zarówno od strony infrastruktury jak i terminali użytkowników.

Phil Godfrey, przewodniczący TETRA Association, otwierając imprezę powiedział, że dostępność nowych produktów TEDS pokazuje, jak skutecznie i dynamicznie rozwija się standard TETRA.

W przyszłym roku Światowy Kongres TETRA odbędzie się w Budapeszcie w dniach 24-27 maja 2011 roku. Budapeszt jest odpowiednim miejsce na tego typu imprezę. 40.000 podłączonych terminali do narodowej sieci TETRA na Węgrzech czyni ją jedną z największych w tej części Europy.

Poniżej oficjalny plakat kongresu w wersji PDF (kliknij na obrazek obok)

Być może doczekamy kiedyś w Polsce tak prestiżowej, międzynarodowej imprezy.

 

Tymczasem do zobaczenia w Budapeszcie !

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń