Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Zaproszenie na TETRA World Congress 2011-Hanna Jackson

Zaproszenie na TETRA World Congress 2011-Hanna Jackson

Poniżej publikujemy zaproszenie na Światowy Kongres TETRY przesłane do nas przez Hanne Jackson, Dyrektora TETRA World Congress. Przypominamy, iż wstęp na wystawę w trakcie TWC w Budapeszcie jest bezpłatny – kliknij na Formularz rejestracyjny. Natomiast na cykl seminariów można uzyskać, aż  do 70% zniżki. Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjazdem prosimy o kontakt z info@tetraforum.pl.

 

Szanowni Państwo,

Mam niezmierną przyjemność wysłać Państwu broszurę o Światowym Kongresie TETRA 2011, który odbędzie się w Budapeszcie w dniach 24-27 maja tego roku. Mam nadzieję, że wezmą Państwo udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. W trakcie Kongresu znajdą Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania związane z opracowaniem skutecznej Komunikacji o znaczeniu Krytycznym, a ponadto:

– Będą mogli Państwo dowiedzieć się wielu pożytecznych informacji podczas ponad 150 prezentacji, wywiadów, dyskusji i szkoleń dotyczących zarówno bezpieczeństwa publicznego, jak i komercyjnych zastosowań TETRA

– Będą mogli Państwo nawiązać kontakty z ponad 2500 uczestnikami kongresu oraz uzyskać dostęp do najnowszego sprzętu i rozwiązań zaprezentowanych przez ponad 100 wystawców.

Pobierz broszurę Budapest_Tetra_World_Congres_2011.pdf
Dołączając do nas w Budapeszcie znajdą się Państwo w samym sercu międzynarodowej społeczności TETRA. Żadne inne wydarzenie nie skupia tak wielu użytkowników, operatorów, projektantów i producentów systemu TETRA pod jednym dachem w tym samym czasie.

Mottem przewodnim tegorocznego Kongresu jest Critical Communications For An Evolving World (Komunikacja Krytyczna dla Zmieniającego się Świata). Program kongresu został tak opracowany, abyśmy mogli skoncentrować się na zagadnieniach związanych z rozwojem systemu TETRA i jego zastosowaniem spełniającym potrzeby użytkowników końcowych teraz i w przyszłości. Doświadczeni specjaliści ze społeczności TETRA podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Na dzień dzisiejszy program obejmuje prezentacje dotyczące ekscytujących projektów dla użytkowników końcowych i przykłady implementacji następujących firm:

Airwave * ASTRID * BDBOS * Danish Fire Service * DNK * EDP Distribuicão * Entropia Digital * Fortescue Metals Group * Guernsey Government * Hong Kong Police * Hungarian Police HQ * INIT *Jersey Government * London Metropolitan Police Service * Moscow Metro * Pro-M * QinetiQ * RAKEL * Reykjavik Energy * SASOL * Saudi Aramco * Singapore LTA * Stockholm County Police * Stuttgart Airport * TETRON * UK Department Of Health * VIRVE *vts Police Netherlands * West Wales Fire & Rescue

Prosimy zapoznać się z załączonym programem, gdzie znajdą Państwo kompletne informacje na temat każdego studium przypadku i odwiedzić stronę www.tetraworldcongress.com, aby móc na bieżąco śledzić zmiany w programie.

Przyłącz się do nas podczas Wieczoru Galowego TWC !

Jak zwykle TWC obejmuje szeroką gamę wydarzeń umożliwiających nawiązywanie kontaktów oraz wycieczki, które umożliwią poznanie Budapesztu i jego pięknego otoczenia z jak najlepszej strony. Najważniejszym wydarzeniem będzie Wieczór Galowy TWC, który odbędzie się na pokładzie statku, w trakcie rejsu po Dunaju w czwartek 26 maja. Zapraszam Państwa do wzięcia udziału w tej imprezie i do wspólnego świętowania TWC oraz osiągnięć TETRA dokonanych w ostatnim roku. Więcej informacji na temat Wieczoru Galowego oraz innych oferowanych wydarzeń znajdziecie Państwo na stronie 8 dołączonej broszury.

Z niecierpliwością oczekuję spotkania Państwa i Państwa kolegów w Budapeszcie!

Wszystkiego najlepszego,

Hanna Jackson,

Dyrektor, Światowy Kongres TETRA 2011

 

P.S. Szczegółowe informacje o zniżkach sięgających 70% dla polskich użytkowników i członków Stowarzyszenia TETRA znajdziecie Państwo na stronie www.tetraworldcongress.com.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń