Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Artykuły "Trankingowe systemy łączności służbowej" - praca inżynierska

„Trankingowe systemy łączności służbowej” – praca inżynierska

Serwis tetraforum.pl wzbogacił się o kolejna publikację autorstwa Marcina Talarczyka i Michała Żerańskiego. Tym razem jest to praca inżynierska pt: „Trankingowe systemy łączności służbowej” gdzie autorzy prezentują najważniejsze parametry oraz funkcje najbardziej popularnych systemów trankingowych tj. EDACS, TETRA, TETRAPOL oraz APCO25. W pracy przybliżono też projekt MESA (Mobility Emergency Safety Applications) który powstał jako organizacja partnerska ETSI i TIA mający za zadanie wypracowanie wspólnych standardów łączności służb bezpieczeństwa publicznego na świecie. Zapraszamy do lektury.

Pobierz publikację: Trankingowe systemy łączności służbowej

Dziękujemy za przesłanie swojej pracy.

Mamy nadzieję, że ten przykład zachęci pozostałych autorów do publikacji na tetraforum.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Pytania? Zadzwoń