Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA w holenderskich zakładach Dow Chemical

TETRA w holenderskich zakładach Dow Chemical

Przedsiębiorstwo chemiczne Dow Chemical Company zleciło firmie Motorola Solutions dostarczenie systemu komunikacji radiowej TETRA na terenie swoich zakładów w Holandii. Umowa obejmuje dostawę infrastruktury łączności oraz radiotelefonów ręcznych i przewoźnych dla ponad 880 użytkowników, wraz z iskrobezpiecznymi (certyfikat ATEX) akcesoriami Savox Communications.

Sprzęt radiowy firmy Motorola Solutions zostanie zainstalowany przez jej partnera, Flash Services Netherland, który stworzy nową mapę floty, skonfiguruje systemy TETRA, przeprowadzi szkolenia dla użytkowników oraz zaprogramuje i rozdystrybuuje terminale radiowe. Ponadto firmy Motorola Solutions i Flash Services Netherland będą odpowiedzialne za zarządzanie projektem i całość jego realizacji, przeprowadzenie fabrycznych i obiektowych testów akceptacji (FAT i SAT), przeprowadzenie testów zasięgu oraz sporządzenie dokumentacji.

„Zawsze staramy się łączyć chemię z innowacyjnością, tworząc nowe sposoby radzenia sobie z globalnymi wyzwaniami, oraz zwiększać efektywność naszych pracowników na całym świecie”, powiedział Kees Deurloo, menedżer projektu na obszarze Beneluksu. „Dlatego wybraliśmy przyszłościową technologię TETRA firmy Motorola Solutions, oferującą nam najlepsze terminale oraz infrastrukturę na rynku i pozwalającą naszym pracownikom realizować swoje zadania tak bezpiecznie i szybko, jak to tylko możliwe”.

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń