Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA w holenderskich zakładach Dow Chemical

TETRA w holenderskich zakładach Dow Chemical

Przedsiębiorstwo chemiczne Dow Chemical Company zleciło firmie Motorola Solutions dostarczenie systemu komunikacji radiowej TETRA na terenie swoich zakładów w Holandii. Umowa obejmuje dostawę infrastruktury łączności oraz radiotelefonów ręcznych i przewoźnych dla ponad 880 użytkowników, wraz z iskrobezpiecznymi (certyfikat ATEX) akcesoriami Savox Communications.

Sprzęt radiowy firmy Motorola Solutions zostanie zainstalowany przez jej partnera, Flash Services Netherland, który stworzy nową mapę floty, skonfiguruje systemy TETRA, przeprowadzi szkolenia dla użytkowników oraz zaprogramuje i rozdystrybuuje terminale radiowe. Ponadto firmy Motorola Solutions i Flash Services Netherland będą odpowiedzialne za zarządzanie projektem i całość jego realizacji, przeprowadzenie fabrycznych i obiektowych testów akceptacji (FAT i SAT), przeprowadzenie testów zasięgu oraz sporządzenie dokumentacji.

„Zawsze staramy się łączyć chemię z innowacyjnością, tworząc nowe sposoby radzenia sobie z globalnymi wyzwaniami, oraz zwiększać efektywność naszych pracowników na całym świecie”, powiedział Kees Deurloo, menedżer projektu na obszarze Beneluksu. „Dlatego wybraliśmy przyszłościową technologię TETRA firmy Motorola Solutions, oferującą nam najlepsze terminale oraz infrastrukturę na rynku i pozwalającą naszym pracownikom realizować swoje zadania tak bezpiecznie i szybko, jak to tylko możliwe”.

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń