Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Team Simoco wdrożył system TETRA w Indonezji

Team Simoco wdrożył system TETRA w Indonezji

Firma Team Simoco zakończyła wdrażanie systemu TETRA dla indonezyjskiej fabryki gazu ziemnego LNG, należącej do koncernu  Badak.

System TETRA pokrywa obszar około 220 kilometrów kwadratowych i obsługuje ponad 500 użytkowników wyposażonych w iskrobezpieczne radiotelefony TETRA z certyfikacją ATEX.

Zaprojektowany system jest w pełni redundantny po to, aby zapewnić  maksymalnie niezawodną  i  elastyczną łączność głosową oraz transmisję danych na terenie całej fabryki. Łączność ze starą siecią analogową zapewniona została  poprzez doposażenie systemu TETRA w interfejsy analogowe.

 

Zakład Badak NGL, w mieście Bontang ma zdolność przetwarzania gazu ziemnego na poziomie ponad 22 mln ton rocznie. Głównymi rynkami zbytu dla wyprodukowanego gazu są: Japonia, Korea i Tajwan. Badak LNG jest jednym z największych zakładów LNG na świecie; wyprodukował  on dotychczas ponad 415 milionów ton gazu.  Od czasu odkrycia wielkich złóż gazu ziemnego w 1972 roku, zakład nadal się rozwija. Obecnie jest eksploatowanych w sumie osiem odwiertów wydobywczych.

„To jest nasz pierwszy kontrakt na system TETRA w indonezyjskim sektorze energetycznym i bardzo ważny krok dla nas, jako firmy,” powiedział Ian Carr, szef Team  Simoco. „Zdobycie tego biznesowego przyczółka, pozwoli zademonstrować lokalnemu przemysłowi nasze potencjał i możliwości, a poprzez współpracę z lokalnym partnerem – PT Alssa – jesteśmy dobrze przygotowani na dalszą ekspansję w tym regionie.

Źródło: http://www.radioresourcemag.com

 

Team Simoco company logo

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń