Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Słowacka firma ELVYS zintegruje łączność w Komendzie Stołecznej

Słowacka firma ELVYS zintegruje łączność w Komendzie Stołecznej

Elvys-konsola-dyspozytorska-Multicom2-small.jpgDziś został ogłoszony wybór wykonawcy na integrację systemów łączności radiowej dla stołecznej policji na potrzeby Euro 2012. Wykonawcą została słowacka firma ELVYS z siedzibą w Koszycach. Firma ELVYS w swej ofercie posiada modułowy system cyfrowy Multikom 2 przeznaczony dla środowiska aplikacji krytycznych. System umożliwia aktywny dostęp do następujących sieci telefonicznych i radiowych: konwencjonalne analogowe, EDACS, TETRA, MPT1327, MOTOTRBO, IDAS, GMDSS oraz do analogowych sieci telefonicznych.

O przetargu informowaliśmy wcześniej w tym artykule: [Przetarg] Stołeczna policja integruje łączność przed EURO 2012

Głównym przeznaczeniem nowego systemu będzie kierowanie siłami policji na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas Euro 2012. Wartość złożonej oferty to 162 360 zł brutto. I była to jedyna oferta podlegająca ocenie.

Okazuje się, że słowacka firma ma na swoim koncie pokaźną liczbę wdrożeń podobnego typu dla polskich służb. Wybrane referencje firmy obejmują Policję w Gorzowie, Lublinie, jednostki Straży Pożarnej w Krakowie, Legnicy, Nowym Targu, Zakopanem. Wśród klientów jest też Straż Miejska w Warszawie czy pogotowie ratunkowe.

Na dostarczenie systemu, zintegrowanie go z istniejącą infrastrukturą oraz przeprowadzenie szkoleń zwycięzca ma czas do 31 maja 2012. Mecz otwarcia na Stadionie Narodowym pomiędzy Polską a Grecją odbędzie się 8 czerwca. Czy do tego czasu policja zdąży ze swoim systemem?

Więcej o firmie ELVYS i jej rozwiązaniach na stronie: http://www.elvys.sk/pl

Źródło: KSP

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń