Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Słowacka firma ELVYS zintegruje łączność w Komendzie Stołecznej

Słowacka firma ELVYS zintegruje łączność w Komendzie Stołecznej

Elvys-konsola-dyspozytorska-Multicom2-small.jpgDziś został ogłoszony wybór wykonawcy na integrację systemów łączności radiowej dla stołecznej policji na potrzeby Euro 2012. Wykonawcą została słowacka firma ELVYS z siedzibą w Koszycach. Firma ELVYS w swej ofercie posiada modułowy system cyfrowy Multikom 2 przeznaczony dla środowiska aplikacji krytycznych. System umożliwia aktywny dostęp do następujących sieci telefonicznych i radiowych: konwencjonalne analogowe, EDACS, TETRA, MPT1327, MOTOTRBO, IDAS, GMDSS oraz do analogowych sieci telefonicznych.

O przetargu informowaliśmy wcześniej w tym artykule: [Przetarg] Stołeczna policja integruje łączność przed EURO 2012

Głównym przeznaczeniem nowego systemu będzie kierowanie siłami policji na Stadionie Narodowym w Warszawie podczas Euro 2012. Wartość złożonej oferty to 162 360 zł brutto. I była to jedyna oferta podlegająca ocenie.

Okazuje się, że słowacka firma ma na swoim koncie pokaźną liczbę wdrożeń podobnego typu dla polskich służb. Wybrane referencje firmy obejmują Policję w Gorzowie, Lublinie, jednostki Straży Pożarnej w Krakowie, Legnicy, Nowym Targu, Zakopanem. Wśród klientów jest też Straż Miejska w Warszawie czy pogotowie ratunkowe.

Na dostarczenie systemu, zintegrowanie go z istniejącą infrastrukturą oraz przeprowadzenie szkoleń zwycięzca ma czas do 31 maja 2012. Mecz otwarcia na Stadionie Narodowym pomiędzy Polską a Grecją odbędzie się 8 czerwca. Czy do tego czasu policja zdąży ze swoim systemem?

Więcej o firmie ELVYS i jej rozwiązaniach na stronie: http://www.elvys.sk/pl

Źródło: KSP

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń