Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rzeszowskie lotnisko ogłosiło przetarg na system TETRA

Rzeszowskie lotnisko ogłosiło przetarg na system TETRA

12 lutego, PORT – LOTNICZY „RZESZÓW – JASIONKA” Sp. z o.o. ogłosił przetarg na system łączności TETRA.

System ma umożliwiać koordynację funkcjonowania i niezakłóconą współpracę takich służb jak: organ kontroli ruchu lotniczego, działu operacyjnego, ochrony i utrzymania lotniska, agenta obsługi naziemnej, straży granicznej, służby celnej, straży pożarnej, policji i innych służb bezpieczeństwa.

 

„Zamawiający wymaga dostawy i instalacji systemu radiokomunikacyjnego standardu TETRA w trybie pod klucz. Wymaga się aby Wykonawca przygotował przed dostawą i instalacją wszystkie uzgodnienia formalne oraz uzyskał wymagane prawem zezwolenia i pozwolenia. Wykonawca winien w imieniu Zamawiającego wystąpić do UKE o przydział dwóch częstotliwości radiowych, które użyte będą dla uruchomienia systemu.”

TETRA będzie budowana w ramach większego projektu o nazwie: „Poprawa jakości usług w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka poprzez doposażenie w sprzęt oraz systemy obsługi lotniskowej i pasażera”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem systemów:

1). Informacji lotniczej (FIS);
2). Odprawy pasażerskiej wraz z wyposażeniem stanowisk (DCS);
3). Łączności operacyjnej TETRA

Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Z pewnością najbardziej interesujący dla naszych czytelników będzie ZAŁĄCZNIK NR 1C – TETRA oraz  SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

Szczegóły: http://www.bip.rzeszowairport.pl/index2.php?page=zwykly.php&id=38&grp=19

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na naszej stronie, zapisz się do Newslettera (wystarczy podać adres e-mail).

Czytaj podobne:

TETRA – sprawdzony system łączności dla lotnisk

TETRA na lotnisku w Indiach

Bezpieczeństwo obsługi lotniska Lyon – Saint Exupery zapewnią terminale Sepura.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń