Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Przegląd przetargów: Policja dokupuje radiotelefony TETRA

Przegląd przetargów: Policja dokupuje radiotelefony TETRA

Po tym jak niedawno Policja podpisała kontrakt na opiekę serwisową wszystkich systemów TETRA używanych przez stróżów prawa (o czym informowaliśmy w tej wiadomości)  przyszedł czas na dokupienie nowych radiotelefonów TETRA.

Przegląd przetargów: Policja dokupuje radiotelefony TETRA (Fot. Cassidian)

Komenda Stołeczna Policji zgłosiła chęć zakupienia 52 sztuk radiotelefonów Motorola MTH800 lub równoważnych oraz 4 przemiennikówi analogowo-cyfrowe MTR3000 (lub równoważnych), które mogą pracować w trybie analogowym z systemami konwencjonalnymi i systemami cyfrowymi MotoTRBO Conventional, IP Site Connect oraz Capacity Plus.  Przetarg na cześć pierwszą (dostawa radiotelefonów TETRA) wygrała firma Aksel Sp. z o.o. z Rybnika  Z kolei przemienniki MTR 3000 dostarczy firma Nexrad Telecom.

Więcej informacji pod adresem: http://przetargi.policja.waw.pl/…

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi również ogłosiła przetarg na zakup radiotelefonów TETRA nasobnych(44 sztuki)  i przewoźnych (6 sztuk), razem 50. Termin składania ofert to 12 października 2011. Radiotelefony muszą wspierać szyfrowanie TEA1 zgodnie z działającą infrastrukturą Dimetra IP. Razem z radiotelefonem w komplecie należy dostarczyć m.in. mikrofonogłośnik wyposażony w przycisk PTT i Emergency.

Więcej informacji pod adresem: http://www.przetargi.lodzka.policja.gov.pl/…

Narodowe Centrum Sportu ogłosiło już w sierpniu przetarg ograniczony na „Wykonanie projektu, dostawa urządzeń, wykonanie instalacji i uruchomienie systemu retransmisyjnego dla sygnałów radiowych systemu łączności konwencjonalnej VHF oraz systemów łączności trankingowej UHF Edacs i Tetra wykorzystywanych przez służby odpowiedzialne za zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego na Stadionie Narodowym w Warszawie„. Wnioski o udział w procedurze ograniczonej należało składać do dnia 5 września 2011 roku. Potencjalni wykonawcy musieli wykazać, że w ciągu ostatnich 3 lat zrealizowali co najmniej jedno zamówienie dostawy radiowych systemów retransmisyjnych sygnałów radiowych VHF i/lub UHF o wartości każdego z zamówień, co najmniej 1 mln zł.

Więcej informacji pod adresem: http://www.stadionnarodowy.org.pl/zamowienia-publiczne/…

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń