Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Procom wprowadza antenę UWB na zakres 380-6000 MHz

Procom wprowadza antenę UWB na zakres 380-6000 MHz

Firma Procom, ceniony producent anten do zastosowań profesjonalnych, wprowadziła do swojej oferty ultraszerokopasmową, dookólną antenę UWB-I 380-6000 przystosowaną do użytku wewnątrz budynków. Nowy produkt obsługuje wiele różnych systemów łączności bezprzewodowej, w tym także TETRA.

UWB-I 380-6000 ma kształt płetwy, wymiary 146×107×325 mm i waży ok. 650 g. Dołączono do niej krótki przewód zakończony żeńskim złączem typu N. Jak wskazuje nazwa, antena pracuje w zakresie od 380 MHz do aż 6 GHz (SWR≤2). To pozwala na użytkowanie jej w systemach TETRA, LTE, GSM, Wi-Fi oraz WiMax.

Antena ma dookólną charakterystykę promieniowania, polaryzację pionową i zysk ok. 0 dBi, a do prawidłowego działania nie wymaga montażu na płaszczyźnie masy. Maksymalna moc do niej doprowadzona może wynosić 50 W.

Nowy produkt firmy Procom posiada podstawę wykonaną z aluminium i obudowę z samogasnącego lexanu (stopień uniepalnienia UL 94 HB).

Źródło: www.procom.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń