Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Procom wprowadza antenę UWB na zakres 380-6000 MHz

Procom wprowadza antenę UWB na zakres 380-6000 MHz

Firma Procom, ceniony producent anten do zastosowań profesjonalnych, wprowadziła do swojej oferty ultraszerokopasmową, dookólną antenę UWB-I 380-6000 przystosowaną do użytku wewnątrz budynków. Nowy produkt obsługuje wiele różnych systemów łączności bezprzewodowej, w tym także TETRA.

UWB-I 380-6000 ma kształt płetwy, wymiary 146×107×325 mm i waży ok. 650 g. Dołączono do niej krótki przewód zakończony żeńskim złączem typu N. Jak wskazuje nazwa, antena pracuje w zakresie od 380 MHz do aż 6 GHz (SWR≤2). To pozwala na użytkowanie jej w systemach TETRA, LTE, GSM, Wi-Fi oraz WiMax.

Antena ma dookólną charakterystykę promieniowania, polaryzację pionową i zysk ok. 0 dBi, a do prawidłowego działania nie wymaga montażu na płaszczyźnie masy. Maksymalna moc do niej doprowadzona może wynosić 50 W.

Nowy produkt firmy Procom posiada podstawę wykonaną z aluminium i obudowę z samogasnącego lexanu (stopień uniepalnienia UL 94 HB).

Źródło: www.procom.dk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń