Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Policja ze Staffordshire zaufała Sepurze

Policja ze Staffordshire zaufała Sepurze

Firma Sepura świętuje podpisanie kontraktu o wartości miliona funtów z policją w Staffordshire dotyczącego dostawy radiotelefonów przenośnych i przewoźnych. Ten sukces jeszcze bardziej umacnia ośmioletnią już współpracę z tą jednostką policyjną i potwierdza jej zadowolenie z produktów Sepury.

Jednostka w Staffordshire jest jedną z czterech należących do regionu Midlands. Pozostałe to West Midlands, West Mercia i Warwickshire. W nich także funkcjonują radiotelefony TETRA firmy Sepura.

Sepura-TETRA-Radios-for-uk-police.jpg

Radiotelefony Sepura SRH3900 i SRG3900 okazały się optymalne dla jednostki w Staffordshire. SRH3900 jest nowym członkiem rodziny radiotelefonów SRH3000, do której został wprowadzony w 2008 roku. Od tej pory Sepura sprzedała około 50000 sztuk tych terminali. Jest to kompaktowe i wytrzymałe urządzenie przenośne, które w pełni zadowala użytkowników ze służb bezpieczeństwa publicznego Wielkiej Brytanii. Kontrakt podpisany ze Staffordshire opiewa na dostawę 2500 przenośnych radiotelefonów SRH3900 i ponad 200 przewoźnych SRG3900 wyposażonych w manipulatory z kolorowym wyświetlaczem (SCC). SCC zapewnia wygodną pracę z pojazdu dzięki wyświetlaczowi o dużej rozdzielczości i specjalnemu „trybowi nocnemu”, który zmniejsza intensywność podświetlenia w warunkach słabego oświetlenia zewnętrznego tak aby nie oślepiać użytkowników.

Policja w Staffordshire wyznaczyła Sepurze termin 21 dni na dostawę radiotelefonów wraz z oprogramowaniem. Sepura wykonała to zadanie i zmieściła się w wyznaczonym terminie.

Radiotelefony TETRA dostarczone przez Sepurę zapewnią funkcjonariuszom ze Staffordshire  sprawną komunikację na całym podległym tej jednostce terenie (ponad 2600 km²). Przewoźny terminal SRG3900, dysponujący mocą 10W, oferuje największy zasięg w porównaniu z radiotelefonami konkurencji i dlatego został wybrany przez policję ze Staffordshire, która wraz z jednostkami w West Midlands i West Mercia tworzy Centralną Jednostkę Autostradową.

Inspektor Derek Roberts z policji w Staffordshire oświadczył: “Centralna Jednostka Autostradowa zajmuje się bardzo intensywnie eksploatowaną siecią autostrad na terenie West Midlands. Radiotelefony TETRA firmy Sepura już w przeszłości pomagały tej formacji w zapewnianiu płynności ruchu na tych autostradach. Niezawodność i wydajność przenośnych i przewoźnych radiotelefonów Sepury umożliwiała nam prawidłowe wykonywanie naszej misji ochrony lokalnych społeczności. Dlatego też nie mieliśmy powodu żeby wprowadzać zmiany i nasze zaufanie do produktów Sepury jest podtrzymane”.

O firmie SEPURA (www.sepura.com)

Sepura LogoSEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań.

Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA W Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_small

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl
http://srspolska.pl/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń