Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Z kraju PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna zamawia radiotelefony TETRA

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna zamawia radiotelefony TETRA

Polska Grupa Energetyczna Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA prowadzi procesy wydobycia węgla brunatnego, wytwarzania energii elektrycznej i ciepła oraz świadczenia usług. Należąca do grupy kapitałowej PGE spółka ogłosiła niedawno niewielki przetarg dotyczący dostawy radiotelefonów TETRA oraz innego sprzętu.

Postępowanie zakupowe dotyczyło zakupu noszonych radiotelefonów TETRA firmy Motorola, a także radiotelefonów bez pozwoleń PMR446. Przedmiotem zamówienia były urządzenia takie jak:

– MOTOROLA MTP 3550 (z 2 szt. akumulatorów) – 12 szt.;

– MOTOROLA MTP 3500 (z 2 szt. akumulatorów) – 3 szt. ;

– MOTOROLA XT460 z akumulatorem 2150 mAh – 4 szt.

Zamawiający dopuścił składania oferty na wszystkie lub dowolnie wybraną część zamówienia.

Oferty można było składać do 14 maja br. Wykonawca miał udzielić 24 msc gwarancji, a dostawa miała być zrealizowana w ciągu 2 tygodni od otrzymania zamówienia.

Grupa Kapitałowa PGE to największe w Polsce – pod względem przychodów i generowanego zysku – przedsiębiorstwo sektora elektroenergetycznego, które gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.

Źródło: swpp.gkpge.pl & gkpge.pl & pgegiek.pl ; Fot.: pgegiek.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń