Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Krakowska KWP zamawia radiotelefony TETRA i zestaw do programowania

Krakowska KWP zamawia radiotelefony TETRA i zestaw do programowania

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie ogłosiła przetarg na dostawę radiotelefonów noszonych TETRA oraz zestawu do ich programowania. Terminale będą pracować w aktualnie wykorzystywanym przez krakowską policję systemie TETRA, opartym o infrastrukturę Dimetra firmy Motorola Solutions.

Przedmiotem zamówienia jest:

  1. 55 kpl. radiotelefonów noszonych TETRA MTP3250 lub równoważnych. Ukompletowanie obejmuje: antenę TETRA/GPS, 2 akumulatory Li-ion 2150 mAh, klips do pasa 50 mm, dwustanowiskową ładowarkę biurkową 230 V i stosowne dokumenty. Radiotelefony muszą posiadać oprogramowanie układowe (firmware) współpracujące z systemem Dimetra v. 3.8, stopień ochrony IP54, wbudowany moduł GPS, kolorowy wyświetlacz, możliwość wysyłania krótkich wiadomości tekstowych i SDS oraz obsługę maskowania korespondencji SCK TEA1. Ponadto muszą współpracować z urządzeniem do ładowania kluczy szyfrujących KVL3000.
  2. 1 szt. radiotelefonu TETRA MTP3250 lub równoważnego z ukompletowaniem jak wyżej, wraz z zestawem do programowania radiotelefonów noszonych standardu TETRA Motorola Customer Programming Software (CPS z TEA1) lub równoważnego.

 

Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji dla zamówienia — zapewnia o zakupie 50 kpl. radiotelefonów z pkt. 1., natomiast decyzję o zakupie pozostałych 5 szt. uzależnia od ceny najkorzystniejszej oferty. Wymagany okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi min. 24 miesiące na radiotelefony i zestaw do programowania oraz min. 12 miesięcy na akumulatory.

Oferty w przetargu można składać do 4 grudnia br. do godz. 12:00. Będą one oceniane względem kryterium ceny (waga 90%) i długości okresu gwarancji na radiotelefony (waga 10%). Termin realizacji zamówienia upływa 29 grudnia br.

Źródło: malopolska.policja.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń