Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Krakowska KWP zamawia radiotelefony TETRA i zestaw do programowania

Krakowska KWP zamawia radiotelefony TETRA i zestaw do programowania

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie ogłosiła przetarg na dostawę radiotelefonów noszonych TETRA oraz zestawu do ich programowania. Terminale będą pracować w aktualnie wykorzystywanym przez krakowską policję systemie TETRA, opartym o infrastrukturę Dimetra firmy Motorola Solutions.

Przedmiotem zamówienia jest:

  1. 55 kpl. radiotelefonów noszonych TETRA MTP3250 lub równoważnych. Ukompletowanie obejmuje: antenę TETRA/GPS, 2 akumulatory Li-ion 2150 mAh, klips do pasa 50 mm, dwustanowiskową ładowarkę biurkową 230 V i stosowne dokumenty. Radiotelefony muszą posiadać oprogramowanie układowe (firmware) współpracujące z systemem Dimetra v. 3.8, stopień ochrony IP54, wbudowany moduł GPS, kolorowy wyświetlacz, możliwość wysyłania krótkich wiadomości tekstowych i SDS oraz obsługę maskowania korespondencji SCK TEA1. Ponadto muszą współpracować z urządzeniem do ładowania kluczy szyfrujących KVL3000.
  2. 1 szt. radiotelefonu TETRA MTP3250 lub równoważnego z ukompletowaniem jak wyżej, wraz z zestawem do programowania radiotelefonów noszonych standardu TETRA Motorola Customer Programming Software (CPS z TEA1) lub równoważnego.

 

Zamawiający zastrzega sobie prawo opcji dla zamówienia — zapewnia o zakupie 50 kpl. radiotelefonów z pkt. 1., natomiast decyzję o zakupie pozostałych 5 szt. uzależnia od ceny najkorzystniejszej oferty. Wymagany okres gwarancji na dostarczony sprzęt wynosi min. 24 miesiące na radiotelefony i zestaw do programowania oraz min. 12 miesięcy na akumulatory.

Oferty w przetargu można składać do 4 grudnia br. do godz. 12:00. Będą one oceniane względem kryterium ceny (waga 90%) i długości okresu gwarancji na radiotelefony (waga 10%). Termin realizacji zamówienia upływa 29 grudnia br.

Źródło: malopolska.policja.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń