Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowa strategia ICT dla policji z Hong Kongu

Nowa strategia ICT dla policji z Hong Kongu

Policja z Hong Kongu zaangażowała firmę Analysys Mason, jednego z czołowych na świecie doradców w branży telekomów, IT i mediów, do przeprowadzenia przeglądu strategii systemów informacji i komunikacji (ICT – Information and Communication Technologies).

Analysys Mason przygotuje plan rozwoju ICT, który pozwoli usprawnić pracę policji. Warty wiele milionów dolarów program konsultancki, który rozpocznie się w przyszłym roku, obejmie szczegółowy przegląd aktualnej sytuacji ekonomicznej policji w Hong Kongu, jak również obecnych regulacji i strategii ICT oraz infrastruktury sieciowej.

Jest to pierwszy przegląd strategii ICT, jaki zleciła policja z Hong Kongu. Zmiany sytuacji ekonomicznej oraz pojawienie się nowych technologii skłoniły ją do połączenia swoich planów dotyczących systemów informacyjnych i systemów komunikacji. Nowa strategia zagwarantuje, że systemy ICT będą wykorzystywane w najlepszy możliwy sposób do wspierania działań policji.

W 2003 roku firma Motorola dostarczyła policji z Hong Kongu system łączności TETRA, Dimetra IP, pracujący w zakresie częstotliwości 410-430 MHz i składający się z trzech stref, obejmujących trzy rejony obsługiwane przez różne jednostki: wyspę Hong Kong, półwysep Koulun i Nowe Terytoria. W systemie składającym się z ok. 100 komórek pracowało ponad 10 tys. terminali, z których 90% stanowiły radiotelefony ręczne MTP700.

 

Głównym specjalistą firmy jest Duncan Swan, który od wielu lat bardzo intensywnie wspiera branżę TETRA. Jest również stałym prelegentem na Światowych Kongresach TETRA.

 

Obejrzyj wypowiedź poniżej na naszym kanale YouTube

 

Źródło: mason.analysysmason.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń