Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowa strategia ICT dla policji z Hong Kongu

Nowa strategia ICT dla policji z Hong Kongu

Policja z Hong Kongu zaangażowała firmę Analysys Mason, jednego z czołowych na świecie doradców w branży telekomów, IT i mediów, do przeprowadzenia przeglądu strategii systemów informacji i komunikacji (ICT – Information and Communication Technologies).

Analysys Mason przygotuje plan rozwoju ICT, który pozwoli usprawnić pracę policji. Warty wiele milionów dolarów program konsultancki, który rozpocznie się w przyszłym roku, obejmie szczegółowy przegląd aktualnej sytuacji ekonomicznej policji w Hong Kongu, jak również obecnych regulacji i strategii ICT oraz infrastruktury sieciowej.

Jest to pierwszy przegląd strategii ICT, jaki zleciła policja z Hong Kongu. Zmiany sytuacji ekonomicznej oraz pojawienie się nowych technologii skłoniły ją do połączenia swoich planów dotyczących systemów informacyjnych i systemów komunikacji. Nowa strategia zagwarantuje, że systemy ICT będą wykorzystywane w najlepszy możliwy sposób do wspierania działań policji.

W 2003 roku firma Motorola dostarczyła policji z Hong Kongu system łączności TETRA, Dimetra IP, pracujący w zakresie częstotliwości 410-430 MHz i składający się z trzech stref, obejmujących trzy rejony obsługiwane przez różne jednostki: wyspę Hong Kong, półwysep Koulun i Nowe Terytoria. W systemie składającym się z ok. 100 komórek pracowało ponad 10 tys. terminali, z których 90% stanowiły radiotelefony ręczne MTP700.

 

Głównym specjalistą firmy jest Duncan Swan, który od wielu lat bardzo intensywnie wspiera branżę TETRA. Jest również stałym prelegentem na Światowych Kongresach TETRA.

 

Obejrzyj wypowiedź poniżej na naszym kanale YouTube

 

Źródło: mason.analysysmason.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń