Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions zaprezentowała nowe rozwiązania łączności dla służb bezpieczeństwa publicznego

Motorola Solutions zaprezentowała nowe rozwiązania łączności dla służb bezpieczeństwa publicznego

Specjalny pojazd policyjny wykorzystujący technologie łączności cyfrowej, kieszonkowe radiotelefony TETRA, rozwiązania LTE dla służb mundurowych – to wszystko zaprezentowała Motorola Solutions na konferencji TETRA World Congress 2012 w Dubaju.

DUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie – Motorola Solutions pokazała swoje najnowsze rozwiązania z zakresu łączności w standardzie cyfrowym TETRA (TErrestrial Trunked Radio) na zorganizowanej się w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich konferencji TETRA World Congress 2012. Wśród zaprezentowanych urządzeń znalazły się: seria nowych intuicyjnych kieszonkowych radiotelefonów TETRA, urządzenie w standardzie LTE, przeznaczone dla służb bezpieczeństwa publicznego, a także pojazd patrolowy dla służb policyjnych, wyposażony w rozwiązania w standardach TETRA, TETRA Enhanced Data Services (TEDS) oraz LTE.

Motorola-TETRA-MTM5400-telephone-TWC2012-small.jpg

Zaprezentowany pojazd to rezultat wielu lat symulacji, studiów funkcjonalności oraz badań terenowych. Samochód  wyposażony jest w technologie, które usprawniają podejmowanie decyzji i działań przez funkcjonariuszy policji. Samochód posiada łatwo dostępne elementy kontrolne, a kluczowe funkcje przywołuje się jednym naciśnięciem przycisku albo prostym poleceniem głosowym. Stacja robocza zainstalowana w pojeździe obsługuje takie aplikacje, jak automatyczne rozpoznawanie tablic rejestracyjnych (Automatic Number Plate Recognition, ANPR) oraz strumieniowa transmisja wideo w czasie rzeczywistym przez sieci LTE i TEDS.

Motorola-TETRA-MTP3100-TWC2012.jpg

WYPOWIEDŹ

Tom Quirke, wiceprezes i dyrektor generalny, TETRA Global Organisation, Motorola Solutions

„Motorola Solutions przez wiele lat prowadziła badania i konsultacje z funkcjonariuszami używającymi samochodów patrolowych, którzy uświadomili nam, jak ważną rolę w ich pracy odgrywają intuicyjne technologie. Dowiedzieliśmy się, że można znacznie poprawić bezpieczeństwo funkcjonariuszy i umożliwić im skuteczniejsze działanie stosując rozwiązania, które gwarantują przesyłanie informacji w automatyczny i wygodny dla użytkowników sposób. W przypadku samochodu policyjnego oznacza to takie sterowanie pojazdem, aby podczas reagowania na wszelkie zdarzenia można było działać szybko”.

Motorola-TETRA-LTE-police-car-TWC-2012.jpg

Informacje o firmie Motorola Solutions

Motorola Solutions jest producentem rozwiązań komunikacyjnych dla przedsiębiorstw oraz organizacji z sektora publicznego. Najwyższej klasy innowacyjne technologie firmy Motorola wspierają jej klientów w kluczowych momentach. Motorola Solutions jest notowana na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (New York Stock Exchange: NYSE) pod symbolem „MSI”. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.motorolasolutions.com. Bieżące komunikaty na temat firmy znaleźć można w centrum prasowym.

###

Kontakt dla mediów:

Bartłomiej Pasternak

Account Manager

ITBC Communication

022 250 49 22

0 608 678 654

Bartlomiej_Pasternak@itbc.pl

MOTOROLA, MOTO, MOTOROLA SOLUTIONS i stylizowane logo M są zastrzeżonymi znakami towarowymi Motorola Trademark Holdings, LLC i mogą być używane za zgodą ich właścicieli.Wszystkie pozostałe nazwy produktów lub usług są własnością ich poszczególnych właścicieli. © 2012 Motorola Solutions, Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń