Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions rozbuduje chorwacką cyfrową sieć radiową TETRA

Motorola Solutions rozbuduje chorwacką cyfrową sieć radiową TETRA

Partnerzy Motorola Solutions, KING ICT i MICRO-LINK, zostali zwycięzcami przetargu chorwackiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych na rozszerzenie zasięgu ogólnokrajowej sieci TETRA MUPnet, oraz integrację cywilnych służb i organizacji zapewniających bezpieczeństwo ludności w ogólnokrajowym cyfrowym systemie radiokomunikacyjnym TETRA. Motorola Solutions dostarczy cyfrową technologię radiową TETRA dla tego projektu. Dwóch doświadczonych partnerów KING ICT i MICRO-LINK wniesie swoje usługi oraz wyposażenie firm trzecich.

W ramach kontraktu Motorola Solutions zapewni rozbudowę urządzeń sieciowych i abonenckich dla istniejącej cyfrowej sieci radiokomunikacyjnej TETRA MUPnet, spełniając wymagania chorwackich cywilnych służb ochrony ludności. Wraz z rozbudową Chorwacka Dyrekcja Ochrony Ludności, która zarządza siłami operacyjnymi straży pożarnej, służb ratowniczych i numerem alarmowym 112, stanie się jedną z kluczowych grup użytkowników sieci radiowej i będzie mogła bezproblemowo współpracować w terenie gdy zaistnieje taka potrzeba.

„Od początku naszego partnerstwa w 2000 r. dostarczamy chorwackim organizacjom i agencjom bezpieczeństwa publicznego wiodące przyszłościowe rozwiązania komunikacyjne o kluczowym znaczeniu w oparciu o sprawdzony standard TETRA” – powiedział Michael Kaae, wiceprezes regionalny w Europie, Motorola Solutions. „Modernizując i rozbudowując sieć MUPnet, abonenci otrzymają dostęp do najnowszych funkcjonalności i będą mogli korzystać z maksymalnej dostępności sieci w nadchodzących latach.”

Motorola-Solutions_rescue-teams

Motorola Solutions jest od dawna zaufanym partnerem dla instytucji bezpieczeństwa publicznego w Europie Wschodniej i Południowo-Wschodniej, a także w krajach bałtyckich, które ze względu na położenie geopolityczne stoją przed szczególnymi wymaganiami dotyczącymi operacji o kluczowym znaczeniu. Od dziesięcioleci Motorola Solutions dostarcza rozwiązania radiowe wielu krajom, w tym instytucjom bezpieczeństwa publicznego w Chorwacji, Litwie, Mołdawii i Rumunii.

O Motorola Solutions

Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie komunikacji o znaczeniu krytycznym. Ich platformy technologiczne w zakresie komunikacji, oprogramowanie centrum dowodzenia, analizy wideo, oraz usługi zarządzania i wsparcia zwiększają bezpieczeństwo miast i pomagają społecznościom i firmom w rozwoju. Motorola Solutions wprowadza klientów w nową erę systemów bezpieczeństwa. Więcej na http://www.motorolasolutions.com.

O KING ICT

KING ICT jest jednym z wiodących regionalnych integratorów systemów w regionie Adriatyku, koncentrującym się na opracowywaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw. Poprzez różne rozwiązania ICT, od wysoce specjalistycznych po wielkoskalowe, firma dąży do budowania bardziej komunikatywnej cyfrowej przyszłości i zaspokojenia potrzeb swoich klientów w tym zakresie. KING ICT zapewnia swoim klientom zintegrowaną informatykę, rozwiązania biznesowe, doradztwo, rozwój i szkolenia. Więcej na www.king-ict.com/en

O MICRO-LINK

MICRO-LINK jest wiodącym integratorem systemów radiokomunikacyjnych, oferującym szeroką gamę rozwiązań komunikacji bezprzewodowej odpowiednich do różnych zastosowań – od modemów radiowych VHF / UHF, systemów TETRA, szerokopasmowych systemów dostępu bezprzewodowego, mikrofalowych systemów radiowych, rozwiązań Wi-Fi, systemów optycznych , po anteny i systemy zasilania. Więcej na www.microlink.hr.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń