Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions rozbuduje chorwacką cyfrową sieć radiową TETRA

Motorola Solutions rozbuduje chorwacką cyfrową sieć radiową TETRA

Partnerzy Motorola Solutions, KING ICT i MICRO-LINK, zostali zwycięzcami przetargu chorwackiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych na rozszerzenie zasięgu ogólnokrajowej sieci TETRA MUPnet, oraz integrację cywilnych służb i organizacji zapewniających bezpieczeństwo ludności w ogólnokrajowym cyfrowym systemie radiokomunikacyjnym TETRA. Motorola Solutions dostarczy cyfrową technologię radiową TETRA dla tego projektu. Dwóch doświadczonych partnerów KING ICT i MICRO-LINK wniesie swoje usługi oraz wyposażenie firm trzecich.

W ramach kontraktu Motorola Solutions zapewni rozbudowę urządzeń sieciowych i abonenckich dla istniejącej cyfrowej sieci radiokomunikacyjnej TETRA MUPnet, spełniając wymagania chorwackich cywilnych służb ochrony ludności. Wraz z rozbudową Chorwacka Dyrekcja Ochrony Ludności, która zarządza siłami operacyjnymi straży pożarnej, służb ratowniczych i numerem alarmowym 112, stanie się jedną z kluczowych grup użytkowników sieci radiowej i będzie mogła bezproblemowo współpracować w terenie gdy zaistnieje taka potrzeba.

„Od początku naszego partnerstwa w 2000 r. dostarczamy chorwackim organizacjom i agencjom bezpieczeństwa publicznego wiodące przyszłościowe rozwiązania komunikacyjne o kluczowym znaczeniu w oparciu o sprawdzony standard TETRA” – powiedział Michael Kaae, wiceprezes regionalny w Europie, Motorola Solutions. „Modernizując i rozbudowując sieć MUPnet, abonenci otrzymają dostęp do najnowszych funkcjonalności i będą mogli korzystać z maksymalnej dostępności sieci w nadchodzących latach.”

Motorola-Solutions_rescue-teams

Motorola Solutions jest od dawna zaufanym partnerem dla instytucji bezpieczeństwa publicznego w Europie Wschodniej i Południowo-Wschodniej, a także w krajach bałtyckich, które ze względu na położenie geopolityczne stoją przed szczególnymi wymaganiami dotyczącymi operacji o kluczowym znaczeniu. Od dziesięcioleci Motorola Solutions dostarcza rozwiązania radiowe wielu krajom, w tym instytucjom bezpieczeństwa publicznego w Chorwacji, Litwie, Mołdawii i Rumunii.

O Motorola Solutions

Motorola Solutions jest światowym liderem w dziedzinie komunikacji o znaczeniu krytycznym. Ich platformy technologiczne w zakresie komunikacji, oprogramowanie centrum dowodzenia, analizy wideo, oraz usługi zarządzania i wsparcia zwiększają bezpieczeństwo miast i pomagają społecznościom i firmom w rozwoju. Motorola Solutions wprowadza klientów w nową erę systemów bezpieczeństwa. Więcej na http://www.motorolasolutions.com.

O KING ICT

KING ICT jest jednym z wiodących regionalnych integratorów systemów w regionie Adriatyku, koncentrującym się na opracowywaniu i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw. Poprzez różne rozwiązania ICT, od wysoce specjalistycznych po wielkoskalowe, firma dąży do budowania bardziej komunikatywnej cyfrowej przyszłości i zaspokojenia potrzeb swoich klientów w tym zakresie. KING ICT zapewnia swoim klientom zintegrowaną informatykę, rozwiązania biznesowe, doradztwo, rozwój i szkolenia. Więcej na www.king-ict.com/en

O MICRO-LINK

MICRO-LINK jest wiodącym integratorem systemów radiokomunikacyjnych, oferującym szeroką gamę rozwiązań komunikacji bezprzewodowej odpowiednich do różnych zastosowań – od modemów radiowych VHF / UHF, systemów TETRA, szerokopasmowych systemów dostępu bezprzewodowego, mikrofalowych systemów radiowych, rozwiązań Wi-Fi, systemów optycznych , po anteny i systemy zasilania. Więcej na www.microlink.hr.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń