Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Konferencja EUTC 2012 w Polsce

Konferencja EUTC 2012 w Polsce

W dniach 24-26 października 2012 w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się konferencja European Utility Telecom Conference EUTC 2012. EUTC jest największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem skupiającym kadrę kierowniczą europejskich przedsiębiorstw użyteczności publicznej (dystrybucja energii, gazu i wody) odpowiedzialną za systemy ICT. Na konferencji będą obecni przedstawiciele TETRA Forum Polska.

Podczas nadchodzącej edycji tego wydarzenia zostaną poruszone kluczowe dla branży kwestie:

– Smart Grid (inteligentne systemy elektroenergetyczne) – droga do ewolucji
– Zmieniająca się rola Contact Centre
– Smartmetering (inteligentne opomiarowanie) – nieodzowny element Smartgrid?
– Hurtownie danych, zarządzanie i bezpieczeństwo
– Inteligentna infrastruktura dla dostawców gazu i wody
– Łączność radiowa dla przedsiębiorstw z branży użyteczności publicznej

Sponsorami tegorocznej edycji są takie firmy jak: Alcatel-Lucent, Cisco, Tait, Inmarsat i ABB.

Baner konferencji EUTC-2012 w Warszawie

Wśród bogatego programu prezentacji nie zabraknie też polskich prelegentów. Wystąpią m.in.: Magdalena Gaj (Prezes UKE), Tomasz Siewierski (Uniwersytet Łódzki), Rafał Artych (Orange Laboratories), Rajmund Oświeciński, Energa DSO.

Wśród międzynarodowego grona prelegentów znajdą się przedstawiciele z USA, Niemiec, Izraela, Hiszpanii, Kanady, UK i wielu innych krajów.

Pełny program i dodatkowe informacje są dostępne pod adresem: eutc2012.utc.org. Po konferencji zamieścimy relację z jej przebiegu na stronach naszego portalu.

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach na naszej stronie, zapisz się do Newslettera (wystarczy podać swój adres e-mail patrz na prawo!).

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń