Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku modernizuje system łączności

Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku modernizuje system łączności

Izba Celna (a od 1 marca br. Izba Administracji Skarbowej) w Białymstoku ogłosiła przetarg na modernizację i rozbudowę systemu łączności radiowej komórek kontrolnych Służby Celnej na terenie województwa podlaskiego.

 

 

Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń łączności radiowej dla komórek kontrolnych Służby Celnej na terenie województwa podlaskiego w ramach Programu Hercules III 2014-2020 Wsparcie Techniczne (OLAF), współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej oraz z budżetu państwa. Zamówienie obejmuje w szczególności:

1) Wykonanie ekspertyzy technicznej obciążenia masztu pod projektowane anteny we wszystkich planowanych lokalizacjach. W przypadku, gdy ekspertyza techniczna obciążenia masztu wykluczy lokalizację wskazaną pierwotnie przez Zamawiającego, Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany lokalizacji (na etapie uzgadniania projektu wykonawczego);

2-3) Wykonanie projektów radiowych oraz wykonawczych dla wskazanych lokalizacji;

4) Dostawę i montaż 7 szt. stacji bazowych z zainstalowanymi dwoma modułami nadawczo-odbiorczymi oraz szyfrowaniem TEA2;

5) Dobór, dostawę i montaż anten oraz torów antenowych;

6) Dostawę konsoli dyspozytorskiej (zwizualizowany radiotelefon TETRA na stacji roboczej);

7) Dostawę 1 szt. analizatora antenowego;

8) Dostawę oprogramowania i licencji niezbędnych do prawidłowego działania wszystkich elementów dostarczonego sprzętu;

9) Wykonanie dokumentacji powykonawczej;

10) Szkolenie dla administratora sieci;

11) Świadczenie usług gwarancyjnych i konserwacyjnych.

Zakupiony sprzęt będzie stanowić część działającego na terenie województwa podlaskiego systemu łączności radiowej w standardzie ETSI TETRA, pracującego w zakresie częstotliwości UHF 380-400 MHz. Stacje bazowe muszą być kompatybilne w warstwie sprzętowej z centralą MSO i stacjami bazowymi Motorola MTS4 oraz w warstwie programowej z oprogramowaniem systemu Motorola Dimetra R8.2.

W skład projektu radiowego ma wchodzić wyznaczenie zasięgu radiowego (zasięgi czułościowe), wraz z określeniem poziomów sygnału, a także analiza i wizualizacja interferencji współkanałowych oraz analiza i wizualizacja nakładania się zasięgów od różnych nadajników.

Firma, która chce brać udział w przetargu musi posiadać koncesję o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym. Wymagane jest także wykonanie w okresie ostatnich 4 lat min. jednego zamówienia polegającego na dostawie co najmniej jednej stacji bazowej TETRA oraz montażu instalacji antenowych dla cyfrowego systemu łączności radiowej w standardzie TETRA.

Zainteresowani mogą przeprowadzić wizję lokalną i zapoznać się z warunkami lokalizacyjno – terenowymi. Kryterium oceny ofert stanowi w 60% cena i w 40% okres udzielonej gwarancji  (minimalny okres gwarancji to 3 lata – 0 pkt., 4 lata – 10 pkt., 5 lat – 20 pkt., 6 lat – 40 pkt.). Każda oferta musi być zabezpieczona wadium o wartości 17 tys zł.

Oferty można składać do 11 kwietnia br., do godziny 11. Pół godziny później nastąpi ich otwarcie. Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający poda kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamówienie ma być wykonane dp 30 września br.

Źródło: bialystok.apodatkowa.gov.pl ; Fot.: krakow.apodatkowa.gov.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń