Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze INVISIO dostarczy system łączności na potrzeby NATO

INVISIO dostarczy system łączności na potrzeby NATO

Firma INVISIO Communications otrzymała od wiodącego wytwórcy wojskowego sprzętu radiokomunikacyjnego zamówienie warte 19 mln koron szwedzkich (ok. 9 mln zł). Jego przedmiotem jest system łączności INVISIO V60, który ma służyć Siłom Zbrojnym NATO. Ponadto INVISIO spodziewa się jeszcze przed końcem 2012 roku uzyskać kolejne zamówienie, od tego samego klienta, o wartości 13 mln koron (ok. 6,2 mln zł).

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymania tego zamówienia. Jest to nasze największe do tej pory zlecenie i jesteśmy oczywiście bardzo dumni z faktu, że spełniamy wymagania klienta oraz że wybrał on zaproponowane przez nas rozwiązanie,” powiedział Lars Højgård Hansen, dyrektor generalny INVISIO Communications. „To jeszcze raz demonstruje wysoką jakość naszych produktów oraz fakt, że rozwiązania, które dostarczamy najbardziej wymagającym użytkownikom na świecie, są wybitne.”

INVISIO V60 to nowy, zaawansowany system łączności taktycznej i ochrony słuchu dla nowoczesnych sił zbrojnych. Urządzenie jest bardzo lekkie i kompaktowe, posiada wbudowaną ochronę słuchu i zapewnia pełną świadomość sytuacyjną. System zapewnia krystalicznie czystą łączność nawet w najbardziej skrajnych i głośnych warunkach, dzięki technologii wykorzystującej kostne przewodzenie dźwięku. Jego użytkownik jest chroniony przed szkodliwymi hałasami, a jednocześnie zachowuje pełną zdolność do słyszenia otoczenia.

Choć INVISIO V60 stworzono głównie z myślą o użytkownikach wojskowych, to doskonale nadaje się dla oddziałów specjalnych policji z wykorzystaniem cyfrowych radiotelefonów TETRA, w których liczy się bezproblemowa łączność przy jednoczesnym zachowaniu ochrony słuchu i świadomości sytuacyjnej. PMR Expo 2012 w Kolonii było pierwszą niemilitarną wystawą, na której zaprezentowano ten system.

Źródło: invisio.com

O INVISIO Communications

Logo INVISIO Communications

INVISIO Communications AB jest przedsiębiorstwem publicznym notowanym na giełdzie NASDAQ-OMX w segmencie First North Premier skandynawskiego rynku alternatywnego (symbol giełdowy: IVSO). INVISIO specjalizuje się w łączności głosowej w trudnych warunkach. Firma opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i sprzedaje rozwiązania łączności takie, jak zaawansowane urządzenia do sterowania zestawami słuchawkowymi i akcesoria do radiotelefonów, szczególnie dla profesjonalnych użytkowników pracujących w trudnych warunkach. Do jej klientów należy wojsko, w tym siły specjalne, policja i zespoły SWAT, służby ratunkowe, sektor bezpieczeństwa i użytkownicy z różnego rodzaju branż na całym świecie.

 

 

 

 

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń