Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Dzień otwarty w krakowskim ośrodku Motorola Solutions

Dzień otwarty w krakowskim ośrodku Motorola Solutions

 

TETRA Forum Polska zachęca do udziału w kolejnym już dniu otwartym krakowskiego ośrodka oprogramowania Motorola Solutions. Poniżej zaproszenie. Dzień Otwarty to dla nas wyjątkowe wydarzenie. W krakowskim ośrodku Motorola Solutions tworzymy technologie, wykorzystywane przez profesjonalistów na całym świecie. Robimy to z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy podzielić się z Wami i pokazać, jak wygląda codzienność w naszej firmie. Może spodoba Ci się na tyle, że zostaniesz dłużej ?

Co dla Was przygotowaliśmy?

Konkurs programistyczny — Zmierz się z Zielonym Robotem!  Pochwal się umiejętnością pisania aplikacji działających w systemie Android i przełóż swoją wiedzę na atrakcyjne nagrody biorąc udział w konkursie programistycznym. Do udziału zapraszamy osoby znające Android SDK, chcące sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. W każdej z dwóch 50 minutowych sesji konkursowych spośród 10 uczestników wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma bardzo atrakcyjną nagrodę. Więcej informacji szukaj na profilu na Facebooku.

Produkty i AplikacjeDowiedz się jakie produkty i aplikacje wytwarzane są w naszym ośrodku.

LTE & Applications Show RoomJeśli interesuje Cię system z szybką bezprzewodową transmisją danych LTE oraz jego zastosowanie w praktyce przez służby bezpieczeństwa publicznego, przyjdź i zobacz nasze demo. Oprócz tego pokaz współdziałania systemu LTE z systemami trankingowymi Tetra/APCO-25.

TETRA Show RoomPoznaj technologię stojącą za łącznością cyfrową policji, straży pożarnej, pogotowia, i innych służb bezpieczeństwa. Zobacz jak wygląda stanowisko zarządzającego taką łącznością.

Subscribers TourInteresuje Cię jak pracujemy? Zwiedź miejsce, w którym nasi inżynierowie tworzą oprogramowanie najpopularniejszych radiotelefonów wykorzystywanych przez służby bezpieczeństwa publicznego na całym świecie. Zaglądnij do laboratorium testów automatycznych z ponad dwustoma radiotelefonami.

Laboratoria technologiczne i Show Room
Odwiedź nasze rozległe laboratoria technologiczne.
Zobacz jak wygląda największe laboratorium Motorola Solutions w Europie!
•    Ponad 100 stacji bazowych,
•    Kilka tysięcy platform sieciowych i serwerowych,
•    Mnogość technologii – Tetra, APCO25, LTE.

Nasze pasjeZobacz Nasze Pomysłydziwne i niezwykłe.

AgileDaj się wciągnąć w zabawę pokazującą, jak wytwarzamy oprogramowanie. Pozwól nam pokazać, co według nas oznacza Agile.

Uniwersytety i Motorola SolutionsDowiedz się jak Motorola Solutions współpracuje z uczelniami oraz jak możesz skorzystać z tej współpracy.

Gra interaktywna czyli jak wygląda rozmowa techniczna Chcesz wiedzieć jak wygląda rozmowa z rekruterem? Chciałbyś poznać przykładowe pytania? Weź udział w grze interaktywnej, w której sprawdzisz swoją wiedzę. Zaczynamy 90 minutową sesją o 11:00. Kolejne starcie o 14:30.

Test techniczny – pierwszy etap rekrutacjiPrzyjdź na test techniczny! Pokaż na co Cię stać. Chętnych do napisania testu zapraszamy na godzinę 10:00, 11:30, 13:00 bądź 14:30. Każdego kto pozytywnie przejdzie test, zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji.

RekrutacjaJesteśmy otwarci na pytania. Chętnie wprowadzimy Cię w świat rekrutacji w naszej firmie. Będziesz zaskoczony jak wiele dróg rozwoju możesz wybrać i w jak wielu dziedzinach możesz się rozwijać. Zapraszamy do stoiska rekrutacyjnego w budynku C.

Humaniści w MotoroliZajmujemy się tworzeniem dokumentacji technicznej i szkoleń online do systemów dostarczanych przez Motorola Solutions. Jak to robimy? Jak wygląda nasza codzienna praca? Odwiedź nasze stoisko, weź udział w warsztatach i dowiedz się więcej!

Centrum FinansoweKrakowski ośrodek Motorola Solutions to nie tylko miejsce pracy dla inżynierów — to również duże centrum finansowe. Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami centrum finansowego, sprawdź, co robimy i kogo poszukujemy do współpracy. Planujemy prezentację departamentu o 10:30 oraz 14:30, a także konkursy i zabawy z nagrodami (quiz finansowo-logiczny 12:00, Assessment Centre 13:00)

Globalna strona rekrutacyjna: http://careers.motorolasolutions.com/
Lokalna strona: http://www.pracawmotoroli.pl
Facebook: https://www.facebook.com/MotorolaSolutionsPolska
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/407116229389276/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń