Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Dzień otwarty w krakowskim ośrodku Motorola Solutions

Dzień otwarty w krakowskim ośrodku Motorola Solutions

 

TETRA Forum Polska zachęca do udziału w kolejnym już dniu otwartym krakowskiego ośrodka oprogramowania Motorola Solutions. Poniżej zaproszenie. Dzień Otwarty to dla nas wyjątkowe wydarzenie. W krakowskim ośrodku Motorola Solutions tworzymy technologie, wykorzystywane przez profesjonalistów na całym świecie. Robimy to z zaangażowaniem i pasją, którą chcemy podzielić się z Wami i pokazać, jak wygląda codzienność w naszej firmie. Może spodoba Ci się na tyle, że zostaniesz dłużej ?

Co dla Was przygotowaliśmy?

Konkurs programistyczny — Zmierz się z Zielonym Robotem!  Pochwal się umiejętnością pisania aplikacji działających w systemie Android i przełóż swoją wiedzę na atrakcyjne nagrody biorąc udział w konkursie programistycznym. Do udziału zapraszamy osoby znające Android SDK, chcące sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. W każdej z dwóch 50 minutowych sesji konkursowych spośród 10 uczestników wyłoniony zostanie zwycięzca, który otrzyma bardzo atrakcyjną nagrodę. Więcej informacji szukaj na profilu na Facebooku.

Produkty i AplikacjeDowiedz się jakie produkty i aplikacje wytwarzane są w naszym ośrodku.

LTE & Applications Show RoomJeśli interesuje Cię system z szybką bezprzewodową transmisją danych LTE oraz jego zastosowanie w praktyce przez służby bezpieczeństwa publicznego, przyjdź i zobacz nasze demo. Oprócz tego pokaz współdziałania systemu LTE z systemami trankingowymi Tetra/APCO-25.

TETRA Show RoomPoznaj technologię stojącą za łącznością cyfrową policji, straży pożarnej, pogotowia, i innych służb bezpieczeństwa. Zobacz jak wygląda stanowisko zarządzającego taką łącznością.

Subscribers TourInteresuje Cię jak pracujemy? Zwiedź miejsce, w którym nasi inżynierowie tworzą oprogramowanie najpopularniejszych radiotelefonów wykorzystywanych przez służby bezpieczeństwa publicznego na całym świecie. Zaglądnij do laboratorium testów automatycznych z ponad dwustoma radiotelefonami.

Laboratoria technologiczne i Show Room
Odwiedź nasze rozległe laboratoria technologiczne.
Zobacz jak wygląda największe laboratorium Motorola Solutions w Europie!
•    Ponad 100 stacji bazowych,
•    Kilka tysięcy platform sieciowych i serwerowych,
•    Mnogość technologii – Tetra, APCO25, LTE.

Nasze pasjeZobacz Nasze Pomysłydziwne i niezwykłe.

AgileDaj się wciągnąć w zabawę pokazującą, jak wytwarzamy oprogramowanie. Pozwól nam pokazać, co według nas oznacza Agile.

Uniwersytety i Motorola SolutionsDowiedz się jak Motorola Solutions współpracuje z uczelniami oraz jak możesz skorzystać z tej współpracy.

Gra interaktywna czyli jak wygląda rozmowa techniczna Chcesz wiedzieć jak wygląda rozmowa z rekruterem? Chciałbyś poznać przykładowe pytania? Weź udział w grze interaktywnej, w której sprawdzisz swoją wiedzę. Zaczynamy 90 minutową sesją o 11:00. Kolejne starcie o 14:30.

Test techniczny – pierwszy etap rekrutacjiPrzyjdź na test techniczny! Pokaż na co Cię stać. Chętnych do napisania testu zapraszamy na godzinę 10:00, 11:30, 13:00 bądź 14:30. Każdego kto pozytywnie przejdzie test, zaprosimy do kolejnego etapu rekrutacji.

RekrutacjaJesteśmy otwarci na pytania. Chętnie wprowadzimy Cię w świat rekrutacji w naszej firmie. Będziesz zaskoczony jak wiele dróg rozwoju możesz wybrać i w jak wielu dziedzinach możesz się rozwijać. Zapraszamy do stoiska rekrutacyjnego w budynku C.

Humaniści w MotoroliZajmujemy się tworzeniem dokumentacji technicznej i szkoleń online do systemów dostarczanych przez Motorola Solutions. Jak to robimy? Jak wygląda nasza codzienna praca? Odwiedź nasze stoisko, weź udział w warsztatach i dowiedz się więcej!

Centrum FinansoweKrakowski ośrodek Motorola Solutions to nie tylko miejsce pracy dla inżynierów — to również duże centrum finansowe. Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami centrum finansowego, sprawdź, co robimy i kogo poszukujemy do współpracy. Planujemy prezentację departamentu o 10:30 oraz 14:30, a także konkursy i zabawy z nagrodami (quiz finansowo-logiczny 12:00, Assessment Centre 13:00)

Globalna strona rekrutacyjna: http://careers.motorolasolutions.com/
Lokalna strona: http://www.pracawmotoroli.pl
Facebook: https://www.facebook.com/MotorolaSolutionsPolska
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/407116229389276/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń