Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Dalsza rozbudowa infrastruktury technicznej pod system TETRA w TAURON Dystrybucja

Dalsza rozbudowa infrastruktury technicznej pod system TETRA w TAURON Dystrybucja

Spółka TAURON Dystrybucja ogłosiła kolejne pięć przetargów dotyczących rozbudowy infrastruktury technicznej – potrzebnej do budowy systemu łączności dyspozytorskiej TETRA – na obszarze oddziałów spółki w Opolu, Krakowie, Tarnowie, Legnicy oraz Jeleniej Górze. Przypominamy, iż w ostatnim czasie na łamach portalu opisywaliśmy podobne postępowanie organizowane przez oddział w Częstochowie.

Przedmiotem zamówień jest opracowanie dokumentacji technicznej i terenowo-prawnej oraz  realizacja na ich podstawie robót budowy wież antenowych i kontenerów – na obiektach energetycznych – na potrzeby Systemu Łączności Dyspozytorskiej TETRA. Prace mają odbywać się na obszarze należącym do poszczególnych oddziałów TAURON Dystrybucja. W niektórych lokalizacjach do zadań wykonawców będzie należeć również modernizacja istniejących wież antenowych, zabudowa kontenerów telekomunikacyjnych, remonty pomieszczeń telekomunikacyjnych, dostawy i uruchomienia siłowni telekomunikacyjnych, systemów teletransmisyjnych czy systemów zabezpieczenia technicznego oraz systemów sygnalizacji pożaru.

W sumie chodzi o aż 80 obiektów – w których prowadzone mają być prace. TAURON oczekuje zrealizowania przedmiotu umowy „pod klucz” w trybie „zaprojektuj i zbuduj” (chodzi również o uzyskanie potrzebnych zgód, przeprowadzenie pomiarów czy dokumentację powykonawczą).

Wieże antenowe muszą oczywiście spełniać szereg wymagań i być odpowiednio przystosowane do montażu instalacji antenowych. Z pozostałymi szczegółami dotyczącymi przetargów można zapoznać się w dokumentacjach przetargowych.

Termin składania ofert – w zależności gdzie nastąpić mają prace – przypada od 10 do 18 czerwca br.:
– Oddział w Opolu: 18 czerwiec, godz.10;
– Oddział w Krakowie: 17 czerwiec, godz.10;
– Oddział w Tarnowie: 14 czerwiec, godz.10;
– Oddział w Legnicy: 11 czerwiec, godz.10;
– Oddział w Jeleniej Górze: 10 czerwiec, godz.10.

Źródło: swoz.tauron.pl [1] [2] [3] [4] [5] ; Fot.: media.tauron.pl [zdjęcie]

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń