Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Będzie kolejny system TETRA w polskim górnictwie?

Będzie kolejny system TETRA w polskim górnictwie?

Kopalnia Węgla Brunatnego Turów z siedzibą w Bogatyni opublikowała zamówienie niepubliczne, którego przedmiotem jest opracowanie koncepcji, wykonanie dokumentacji technicznej oraz na jej podstawie wykonanie i uruchomienie bezprzewodowego systemu łączności w Zakładzie Górniczym w KWB Turów w Bogatyni. Zamawiający ma zamiar dokonać wyboru jednej z zaproponowanych przez wykonawców koncepcji na realizację zadania. Obecnie w Polsce pracują dwa systemy TETRA w górnictwie tj. w kopalni Bełchatów i Adamów.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponują potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, a w szczególności: a w szczególności: w ostatnich 3 latach zrealizowali przynajmniej jedną usługę polegającą na zaprojektowaniu i wykonaniu w technologii cyfrowej bezprzewodowego systemu łączności dla odkrywkowego Zakładu Górniczego o wartości nie mniejszej niż 200 000 zł netto. Ocena spełnienia warunków wymaganych od wykonawców zostanie dokonana na podstawie złożonych oświadczeń i dokumentów.

Zainteresowani wykonawcy muszą złożyć swoje koncepcje do dnia 9 stycznia 2015 roku. Przewidywany termin wdrożenia systemu radiowego to koniec września 2015.

Jest to zamówienie niepubliczne, więc zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany lub odwołania niniejszego ogłoszenia, a także możliwość unieważnienia postępowania lub odstąpienia od niego w każdym czasie bez podania przyczyn.

Szczegóły dostępne na stronie Polskiej Grupy Energetycznej pod adresem swpp.gkpge.pl/….

Fot: KWB Turów

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń