Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Będzie kolejny system TETRA w polskim górnictwie?

Będzie kolejny system TETRA w polskim górnictwie?

Kopalnia Węgla Brunatnego Turów z siedzibą w Bogatyni opublikowała zamówienie niepubliczne, którego przedmiotem jest opracowanie koncepcji, wykonanie dokumentacji technicznej oraz na jej podstawie wykonanie i uruchomienie bezprzewodowego systemu łączności w Zakładzie Górniczym w KWB Turów w Bogatyni. Zamawiający ma zamiar dokonać wyboru jednej z zaproponowanych przez wykonawców koncepcji na realizację zadania. Obecnie w Polsce pracują dwa systemy TETRA w górnictwie tj. w kopalni Bełchatów i Adamów.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponują potencjałem technicznym i osobami zdolnymi do wykonania zamówienia, a w szczególności: a w szczególności: w ostatnich 3 latach zrealizowali przynajmniej jedną usługę polegającą na zaprojektowaniu i wykonaniu w technologii cyfrowej bezprzewodowego systemu łączności dla odkrywkowego Zakładu Górniczego o wartości nie mniejszej niż 200 000 zł netto. Ocena spełnienia warunków wymaganych od wykonawców zostanie dokonana na podstawie złożonych oświadczeń i dokumentów.

Zainteresowani wykonawcy muszą złożyć swoje koncepcje do dnia 9 stycznia 2015 roku. Przewidywany termin wdrożenia systemu radiowego to koniec września 2015.

Jest to zamówienie niepubliczne, więc zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany lub odwołania niniejszego ogłoszenia, a także możliwość unieważnienia postępowania lub odstąpienia od niego w każdym czasie bez podania przyczyn.

Szczegóły dostępne na stronie Polskiej Grupy Energetycznej pod adresem swpp.gkpge.pl/….

Fot: KWB Turów

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń