Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Baza Produktów TETRA wystartowała

Baza Produktów TETRA wystartowała

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym portal tetraforum.pl uruchomił bazę Produktów TETRA !

W bazie znajdziecie Państwo możliwie pełną informację na temat produktów, składającą się z opisów, parametrów technicznych, zdjęć i filmów video, specyfikacji technicznych PDF oraz danych kontaktowych producenta/dystrybutora danego wyrobu.

Baza zawiera przegląd radiotelefonów, akcesoriów, elementów infrastruktury TETRA i wielu innych produktów związanych z branżą TErrestrial Trunked Radio. Na początku znalazło się tam około 35 produktów, jednak zamierzamy bazę sukcesywnie rozwijać. Będziemy starać się konsekwentnie  i na bieżąco dodawać nowe pozycje.

Naszym celem jest zgromadzenie w jednym miejscu obszernej informacji o  produktach TETRA, tak aby potencjalni klienci mogli zapoznać się z jak najszerszą ofertą oraz skontaktować bezpośrednio z producentem/dystrybutorem.

Zachęcamy wszystkich naszych Czytelników do zapoznania się z obecną wersją bazy: http://www.tetraforum.pl/produkty-tetra.html

Jesteśmy świadomi wielu niedoskonałości nowego projektu, dlatego chętnie poznamy Państwa uwagi i sugestie. Można je przesyłać na adres: info@tetraforum.pl. Jeśli według Państwa w naszym zestawieniu brakuje jakiegoś produktu, to koniecznie prosimy o kontakt.

 

Pozdrawiamy

Zespół tetraforum.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń