Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Bawarska straż pożarna wybiera Sepurę

Bawarska straż pożarna wybiera Sepurę

Dwa prestiżowe kontrakty na dostawę ponad 6000 radiotelefonów TETRA dla niemieckiej straży pożarnej w regionach Straubing i Passau zostały zawarte przez Selectric GmbH, wieloletniego partnera firmy Sepura.

Kontrakty dotyczą dostaw radiotelefonów ręcznych STP9000 oraz iskrobezpiecznych radiotelefonów STP8X, spełniających wymagania ATEX/IECEx, a także radiotelefonów samochodowych SRG3900 wraz z odpowiednim wyposażeniem. Zostały zawarte z uwagi na wcześniejsze dostawy urządzeń Sepura na teren Bawarii. Łączna liczba radiotelefonów Sepura TETRA dostarczonych w ramach kontraktów z niemieckimi służbami bezpieczeństwa publicznego przekracza 350 tysięcy.

Hendrik Pieper, Dyrektor Zarządzający firmy Selectric skomentował: „Skumulowana wiedza dotycząca sposobów rozwiązywania problemów z jakimi spotyka się komunikacja o znaczeniu krytycznym na terenie Niemiec zgromadzona przez firmy Sepura i Selectric po raz kolejny potwierdziła swoją wartość”.

Hooman Safaie, Dyrektor Regionalny firmy Sepura dodał: „Ten kolejny sukces jest świadectwem siły, wynikającej ze współpracy z firmą Selectric. Odzwierciedla on naszą wiodącą pozycję na niemieckim rynku systemów bezpieczeństwa publicznego, który jest największym rynkiem dla systemów TETRA na świecie.

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń