Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Bawarska straż pożarna wybiera Sepurę

Bawarska straż pożarna wybiera Sepurę

Dwa prestiżowe kontrakty na dostawę ponad 6000 radiotelefonów TETRA dla niemieckiej straży pożarnej w regionach Straubing i Passau zostały zawarte przez Selectric GmbH, wieloletniego partnera firmy Sepura.

Kontrakty dotyczą dostaw radiotelefonów ręcznych STP9000 oraz iskrobezpiecznych radiotelefonów STP8X, spełniających wymagania ATEX/IECEx, a także radiotelefonów samochodowych SRG3900 wraz z odpowiednim wyposażeniem. Zostały zawarte z uwagi na wcześniejsze dostawy urządzeń Sepura na teren Bawarii. Łączna liczba radiotelefonów Sepura TETRA dostarczonych w ramach kontraktów z niemieckimi służbami bezpieczeństwa publicznego przekracza 350 tysięcy.

Hendrik Pieper, Dyrektor Zarządzający firmy Selectric skomentował: „Skumulowana wiedza dotycząca sposobów rozwiązywania problemów z jakimi spotyka się komunikacja o znaczeniu krytycznym na terenie Niemiec zgromadzona przez firmy Sepura i Selectric po raz kolejny potwierdziła swoją wartość”.

Hooman Safaie, Dyrektor Regionalny firmy Sepura dodał: „Ten kolejny sukces jest świadectwem siły, wynikającej ze współpracy z firmą Selectric. Odzwierciedla on naszą wiodącą pozycję na niemieckim rynku systemów bezpieczeństwa publicznego, który jest największym rynkiem dla systemów TETRA na świecie.

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń