Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Bawarska straż pożarna wybiera Sepurę

Bawarska straż pożarna wybiera Sepurę

Dwa prestiżowe kontrakty na dostawę ponad 6000 radiotelefonów TETRA dla niemieckiej straży pożarnej w regionach Straubing i Passau zostały zawarte przez Selectric GmbH, wieloletniego partnera firmy Sepura.

Kontrakty dotyczą dostaw radiotelefonów ręcznych STP9000 oraz iskrobezpiecznych radiotelefonów STP8X, spełniających wymagania ATEX/IECEx, a także radiotelefonów samochodowych SRG3900 wraz z odpowiednim wyposażeniem. Zostały zawarte z uwagi na wcześniejsze dostawy urządzeń Sepura na teren Bawarii. Łączna liczba radiotelefonów Sepura TETRA dostarczonych w ramach kontraktów z niemieckimi służbami bezpieczeństwa publicznego przekracza 350 tysięcy.

Hendrik Pieper, Dyrektor Zarządzający firmy Selectric skomentował: „Skumulowana wiedza dotycząca sposobów rozwiązywania problemów z jakimi spotyka się komunikacja o znaczeniu krytycznym na terenie Niemiec zgromadzona przez firmy Sepura i Selectric po raz kolejny potwierdziła swoją wartość”.

Hooman Safaie, Dyrektor Regionalny firmy Sepura dodał: „Ten kolejny sukces jest świadectwem siły, wynikającej ze współpracy z firmą Selectric. Odzwierciedla on naszą wiodącą pozycję na niemieckim rynku systemów bezpieczeństwa publicznego, który jest największym rynkiem dla systemów TETRA na świecie.

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń