Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Drużyna Gold Coast Suns wybiera Sepurę

Drużyna Gold Coast Suns wybiera Sepurę

Powołanie do życia nowej drużyny sportowej jest operacją kosztowną, ale jest też dobrą okazją do zastosowania najnowszych technologii. Gold Coast Suns, nowa australijska drużyna piłkarska zgodnie z tą filozofią zdecydowała się wybrać radiotelefony TETRA firmy Sepura do swojej łączności operacyjnej.

Australian-gold-coast-stadium.jpg

Drużyna właśnie zainaugurowała swój nowy sezon w australijskiej lidze piłki nożnej (AFL). Jej pojawienie się oznacza spore inwestycje w regionie Brisbane, na wschodnim wybrzeżu australijskim. Zainwestowano ponad 144 milionów dolarów australijskich w budowę stadionu Metricon należącego do tej drużyny. Stadion ten jest w stanie pomieścić 25000 osób i zapewni zatrudnienie ponad 900 pracownikom. W trakcie budowy stadionu i powoływaniu drużyny zdecydowano się wybrać technologię łączności TETRA. Głównym argumentem była poufność transmisji. Kiedy już wybrano infrastrukturę, firmy Damm, trzeba było jeszcze wybrać producenta radiotelefonów. Podstawowymi kryteriami była solidność wykonania i jakość dźwięku ze względu na  konieczność pracy w hałaśliwym środowisku i ryzyko częstego upuszczania sprzętu. Firma Sepura wyprzedziła pod tym względem konkurencję. Dlatego też zamówionych zostało 140 terminali tego producenta. Radiotelefony będą używane przy wielu czynnościach takich jak kierowanie ruchem kibiców, obsługiwanie stadionu czy wymienianie komunikatów między trenerami w trakcie meczów.

Mark Wood, dyrektor naczelny firmy GMG, lokalnego partnera Sepury, oświadczył: „Od chwili powołania do życia drużyny GC Suns jej członkowie byli otwarci na testowanie różnych nowości. Dokonany przez nich wybór terminali Sepury był kolejnym dowodem na to, że wybierają oni dla siebie najlepsze produkty”.

Doug Bowden, starszy dyrektor ds. rozwoju w australijskim oddziale firmy Sepura dodał: „Ostatnimi czasy udało nam się zdobyć wiele dużych kontraktów. Ten wyjątkowo przypadł nam do gustu, ponieważ powstanie nowej drużyny jest szczególnym wydarzeniem i cieszymy się z możliwości pomocy. Jest to przy okazji dowód na to, że terminale Sepury są uniwersalne i ich kluczowe funkcje znajdują zastosowanie w szerokiej gamie sektorów biznesowych”.

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń