Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Airbus zaprezentuje najnowszą technologię radiową dla polskich Służb

Airbus zaprezentuje najnowszą technologię radiową dla polskich Służb

Firma Airbus zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania radiokomunikacyjne na targach Europoltech 2017 w Gdańsku, najważniejszym w Polsce wydarzeniu dla organów ścigania i służb specjalnych, które odbędzie się od 26 do 28 kwietnia 2017 roku.

Lider w branży PMR, dział firmy Airbus – Secure Land Communications (SLC) – wdrożył ponad 280 profesjonalnych sieci łączności radiowej PMR w 74 krajach. Sieci radiowe o znaczeniu krytycznym wdrożone przez firmę Airbus zapewniają organizacjom bezpieczeństwa publicznego – takim jak policja, żandarmeria, straż pożarna, służby ratownicze, wojsko, celnicy, służba więzienna itd. – efektywną, bezpieczną komunikację dostosowaną do ich potrzeb. Firma Airbus jest jedynym europejskim graczem, który łączy zarówno fachową wiedzę w dziedzinie kluczowych technologii PMR, jak i solidne 30 letnie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu sprawności takich sieci.

Podczas targów Europoltech 2017 – na stoisku firmy Airbus będzie prezentowany pierwszy na świecie smartphone zintegrowany z radiotelefonem TETRA – Tactilon Dabat. Dzięki zastosowaniu ścisłej koncepcji bezpieczeństwa i rosnącej liczbie nowych aplikacji dla bezpieczeństwa publicznego, zaprojektowanych dla tego terminala, Tactilon Dabat jest inteligentnym, wytrzymałym i bezpiecznym urządzeniem, które jest adresowane dla polskich służb bezpieczeństwa publicznego.

Airbus-SLC_Tactilon_Agnet

Profesjonaliści z różnych organizacji bezpieczeństwa publicznego będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o najnowszej wersji aplikacji Tactilon Agnet, przeznaczonej do komunikacji grupowej o znaczeniu krytycznym. Aplikacja ta umożliwia policjantom na korzystanie z bezpiecznej łączności poprzez własne urządzenia LTE.  Zapewnia ona zaawansowane usługi, takie jak ciągłą geolokalizację, nawigację, pozycjonowanie grupowe i pokazywanie obecności użytkownika. Dzięki aplikacji Tactilon Agnet dowódcy mogą śledzić stan sytuacji operacyjnych na „inteligentnym” urządzeniu.

Dziesiąta edycja Międzynarodowych Targów Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa Europoltech, zgromadzi wielu ekspertów ds. bezpieczeństwa z całego świata. Targi są organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, wspólnie z Komendą Główną Policji, przy współpracy Ministerstwem Spraw Wewnętrznych, narodowymi służbami bezpieczeństwa, wojskami specjalnymi i Żandarmerią Wojskową.

Wystawa odbędzie się w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO. Firma Airbus serdecznie zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska w hali B nr 51.

 

 

Źródło i fot.: AirbusSecure Land Communications

 

 

O Airbus Defence and Space
Airbus LogoAirbus Defence and Space to dział Grupy Airbus utworzony przez połączenie firm Cassidian, Astrium i Airbus Military. Jest największym w Europie przedsiębiorstwem zajmującym się obroną i przemysłem kosmicznym, drugim największym na świecie w przemyśle kosmicznym i znajduje się w czołowej dziesiątce firm w światowym przemyśle obronnym. Zatrudnia około 40 tysięcy pracowników, którzy wypracowują roczne przychody w wysokości około 14 mld euro.


O Secure Land Communications
Firma Secure Land Communication (SLC) działająca w ramach Airbus Defence and Space odpowiedzialna jest za wprowadzanie oraz serwis urządzeń łączności profesjonalnej oraz sieci PMR/LMR bazujących na rozwiązaniach TETRA, TETRAPOL oraz technologii P25. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań i urządzeń dla profesjonalnej radiokomunikacji, dla klientów na całym świecie. Portfolio firmy obejmuje również centra powiadamiania ratunkowego. Secure Land Communication jako lider w rozwiązaniach PMR, posiada ponad 280 sieci radiowych w 74 krajach oraz jest największą firmą w Stanach Zjednoczonych odpowiedzialną za centra powiadamiania ratunkowego 911 (60% rynku), które wykorzystują rozwiązanie VESTA®911 dla obsługi połączeń. Firma SLC zatrudnia około 1700 pracowników w 20 krajach świata.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń