Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Airbus Defence and Space uruchomił nową stronę internetową dla specjalistów branży radiokomunikacyjnej

Airbus Defence and Space uruchomił nową stronę internetową dla specjalistów branży radiokomunikacyjnej

Nowa witryna Airbus Defence and Space prezentuje rozwiązania branży PMR (Professional Mobile Radio) od strony klienta. Można na niej znaleźć relacje firm już korzystających z systemów PMR oraz na bieżąco być informowanym o nowinkach na blogu. Pod adresem www.securelandcommunications.com znajduje się nowo otwarta witryna sieci bezpiecznej komunikacji lądowej (SLC — Secure Land Communication) firmy Airbus Defence and Space. Skierowana jest ona szczególnie dla osób szukających sprawdzonych informacji na temat bezpiecznej łączności oraz pokrewnych tematów z tego działu.

Nowy portal oferuje całkowicie nową funkcjonalność, szczególnie odnosząc się do działu radiokomunikacji profesjonalnej (PMR — Professional Mobile Radio). Możemy na niej również znaleźć odniesienia do rozwiązań centrów powiadamiania alarmowego 911/112. Stworzenie nowej odsłony strony ma na celu udzielenie konkretnej, szybkiej oraz poprawnej odpowiedzi na pytania odwiedzających. Dla przykładu możemy podać użytkownika służby policyjnej lub ratownictwa medycznego szukającego najlepszej oferty mobilnego radiotelefonu — przegląd takich ofert będzie możliwy na witrynie www.securelandcommunications.com. Projektanci strony nie zapomnieli o użytkownikach, szukających informacji o działaniu systemu PMR — idea funkcjonowania strony zapewnia bezproblemowe znalezienie takiej informacji.

Odświeżenie wyglądu strony, uczynienie jej bardziej interaktywną czy poszerzenie zakresu produktów to tylko ułamek wprowadzonych modyfikacji. Bardzo ciekawym jest nowo wprowadzony moduł „customer stories”. „W nawiązaniu do użytkowników już w pełni korzystających z sieci PMR w naszym kraju, chcemy rozszerzyć zasięg działania poprzez wprowadzenie nowych punktów dystrybucji, serwisów oraz nowych sposobów realizacji łączności. Ludzie na całym świecie codziennie potrzebują rozwiązań dla ich indywidualnych potrzeb, dlatego nasi klienci poprzez historię tworzenia swojej sieci radiokomunikacji mogą wspólnie wymieniać się zdobytymi doświadczeniami i bazować na już sprawdzonych rozwiązaniach, co pozwala na oszczędzanie czasu, który w wielu przypadkach jest kluczowy” — powiedział Jens Thostrup, dyrektor departamentu marketingu i rozwoju biznesu.

Po raz pierwszy Secure Land Communications uruchomiło blog, na którym możemy znaleźć najważniejsze oraz najświeższe informacje dotyczące systemu. Dzięki temu możemy być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami. „Ludzie doceniają łatwy sposób dostępu do sprawdzonych informacji a blog zawierał będzie informacje z naszej branży oraz pokrewnych” — powiedział Jens.

„Wprowadziliśmy blog z ideą cotygodniowych aktualizacji ale wraz ze wzrostem użytkowników będziemy aktualizować go częściej. Celem modyfikacji strony internetowej jest bycie cennym źródłem informacji dla klientów infrastruktury łączności krytycznej” — podsumował Thostrup.

Zapraszamy do subskrybowania naszego bloga: www.securelandcommunications.com/subscribe-to-blog

O Airbus Defence and Space
Airbus LogoAirbus Defence and Space to dział Grupy Airbus utworzony przez połączenie firm Cassidian, Astrium i Airbus Military. Jest największym w Europie przedsiębiorstwem zajmującym się obroną i przemysłem kosmicznym, drugim największym na świecie w przemyśle kosmicznym i znajduje się w czołowej dziesiątce firm w światowym przemyśle obronnym. Zatrudnia około 40 tysięcy pracowników, którzy wypracowują roczne przychody w wysokości około 14 mld euro.

O Secure Land Communications
Firma Secure Land Communication (SLC) działająca w ramach Airbus Defence and Space odpowiedzialna jest za wprowadzanie oraz serwis urządzeń łączności profesjonalnej oraz sieci PMR/LMR bazujących na rozwiązaniach Tetra, Tetrapol oraz technologii P25. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań i urządzeń dla profesjonalnej radiokomunikacji dla klientów na całym świecie. Portfolio firmy obejmuje również centra powiadamiania ratunkowego. Secure Land Communication jako lider w rozwiązaniach PMR, posiada ponad 280 sieci radiowych w 74 krajach oraz jest największą firmą w Stanach Zjednoczonych odpowiedzialną za centra powiadamiania ratunkowego 911 (60% rynku), które wykorzystują rozwiązanie VESTA®911 dla obsługi połączeń. Firma SLC zatrudnia około 1700 pracowników w 20 krajach świata.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń