Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze W tym tygodniu rezultaty pierwszego etapu OCSŁR.

W tym tygodniu rezultaty pierwszego etapu OCSŁR.

Najprawdopodobniej w połowie tego tygodniu (tj. około 20 paź.) poznamy wyniki pierwszego etapu postępowania na OCSŁR-1. Być może CPI poprosiło kilku oferentów o uzupełnienie informacji o systemach referencyjnych. Przypominamy, iż zainteresowani wykonawcy muszą się legitymować doświadczeniem realizacji dużych projektów w paśmie 380-400MHz. Co więcej, CPI wskazało dokładnie, iż chodzi o trankingowy system łączności radiowej przeznaczony dla potrzeb podmiotów odpowiedzialnych w danym kraju za bezpieczeństwo, porządek publiczny lub ratownictwo. Wykazanie takich referencji na podstawie krajowych realizacji jest niemożliwe. W związku z tym w grze pozostaną z pewnością międzynarodowe konsorcja, które będą w stanie złożyć oferty niepodlegające odrzuceniu.

Kto z podanej ósemki chętnych przejdzie do kolejnego etapu ? O tym najprawdopodobniej już w środę.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń