Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA na służbie w najwyższych bliźniaczych budynkach świata.

TETRA na służbie w najwyższych bliźniaczych budynkach świata.

Petronas Twin Towers, bliźniacze wieże w Kuala Lumpur, stolicy Malezji, są wyposażone w system TETRA. Petrona’s Towers są symbolem nowoczesności i źródłem wielkiej narodowej dumy. To również wyznacznik niesamowitego bumu gospodarczego tego kraju. Ten prestiżowy zespól najwyższych bliźniaczych budynków świata został wyposażony w najnowszą wersję systemu TETRA, który przyczyni się do poprawy jego bezpieczeństwa.

Sieci zapewnia bezproblemową łączność w całym budynków, w tym  również w zespole piwnic, w obszarze maszynowni, a także na przeciwpożarowych klatkach schodowych. System jest obecnie używany przez personel odpowiedzialny za bezpieczeństwo w budynku, konserwację oraz zespoły ratownicze a swoim zasięgiem obejmuje również sąsiednie budynki w centrum  stolicy.

W tak prestiżowym biurowcu jak Petronas Twin Towers potrzebny był doskonały system łączności do zarządzania obiektem o powierzchni aż 1 000 000 (miliona) metrów kwadratowych. W siedzibie budynku, poza  jego właścicielem, firmą Petronos (malezyjskie przedsiębiorstwo zajmujące się wydobyciem gazu i ropy naftowej) mieszczą się biura wielu znanych międzynarodowych koncernów.

Kompletny projekt systemu obejmował swym zakresem: wstępne studium wykonalności, projekt systemu, dostawę, instalację, uruchomienie, jak również szkolenia. Umowa obejmowała również dostawę  przenośnych terminali TETRA.

źródło: Key Touch Magazine – 2-2010

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń