Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA na służbie w najwyższych bliźniaczych budynkach świata.

TETRA na służbie w najwyższych bliźniaczych budynkach świata.

Petronas Twin Towers, bliźniacze wieże w Kuala Lumpur, stolicy Malezji, są wyposażone w system TETRA. Petrona’s Towers są symbolem nowoczesności i źródłem wielkiej narodowej dumy. To również wyznacznik niesamowitego bumu gospodarczego tego kraju. Ten prestiżowy zespól najwyższych bliźniaczych budynków świata został wyposażony w najnowszą wersję systemu TETRA, który przyczyni się do poprawy jego bezpieczeństwa.

Sieci zapewnia bezproblemową łączność w całym budynków, w tym  również w zespole piwnic, w obszarze maszynowni, a także na przeciwpożarowych klatkach schodowych. System jest obecnie używany przez personel odpowiedzialny za bezpieczeństwo w budynku, konserwację oraz zespoły ratownicze a swoim zasięgiem obejmuje również sąsiednie budynki w centrum  stolicy.

W tak prestiżowym biurowcu jak Petronas Twin Towers potrzebny był doskonały system łączności do zarządzania obiektem o powierzchni aż 1 000 000 (miliona) metrów kwadratowych. W siedzibie budynku, poza  jego właścicielem, firmą Petronos (malezyjskie przedsiębiorstwo zajmujące się wydobyciem gazu i ropy naftowej) mieszczą się biura wielu znanych międzynarodowych koncernów.

Kompletny projekt systemu obejmował swym zakresem: wstępne studium wykonalności, projekt systemu, dostawę, instalację, uruchomienie, jak również szkolenia. Umowa obejmowała również dostawę  przenośnych terminali TETRA.

źródło: Key Touch Magazine – 2-2010

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń