Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Savox zapowiedział nowy zestaw słuchawkowy Bluetooth z funkcją ochrony słuchu

Savox zapowiedział nowy zestaw słuchawkowy Bluetooth z funkcją ochrony słuchu

Firma Savox Communications zapowiedziała wypuszczenie na rynek nowej gamy urządzeń Bluetooth przystosowanych do potrzeb użytkowników profesjonalnej radiokomunikacji. Zapowiedź ta miała miejsce podczas konferencji TETRA World Congress 2011. Profesjonalne akcesoria do radiotelefonów produkowane przez Savox Communications zwiększają produktywność użytkowników pracujących w trudnych warunkach, a nowe rozwiązanie oparte na Bluetooth poszerza dodatkowo ofertę tej firmy.

Profesjonalny zestaw słuchawkowy Savox Communications, obsługujący Bluetooth i posiadający funkcję redukcji szumów, został stworzony z myślą o współpracy z profesjonalnymi radiotelefonami obsługującymi Bluetooth. Pozwala on na wygodną komunikację bez używania rąk. Jego ergonomia została odpowiednio dopracowana, dzięki czemu nawet długotrwałe jego noszenie jest bezpiecznie i komfortowe, a jednocześnie nie utrudnia ono korzystania z okularów i rękawic.

Prezentowany zestaw słuchawkowy posiada wkładkę douszną wykonaną z pianki, która zapewnia skuteczną ochronę przed zewnętrznym hałasem w trakcie odbierania transmisji.

Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalnego użytkownika potrzebującego zestawu słuchawkowego z ochroną słuchu przy długotrwałej i codziennej konieczności noszenia urządzenia. Przyda się w policji, w ochronie, w przemyśle, obsłudze technicznej i w transporcie. Produkt łatwo się zakłada i wygodnie nosi. Przeznaczony jest dla użytkowników, którzy muszą z niego korzystać przez ponad 5 godzin. Jest prosty, wytrzymały, lekki, niewielkich rozmiarów i łatwy do czyszczenia. Doskonale dopasowuje się do ucha. Zintegrowana funkcja cyfrowej redukcji szumu i neutralizowania hałasu wiatru za pośrednictwem układu procesorowego pozwala na używanie tego zestawu w głośnych środowiskach. Jest on ponadto odporny na kurz i wilgoć, zgodnie z wytycznymi IP55.

Produkt jest nadal na etapie rozwoju i testów. Dlatego też producent zaprosił użytkowników, dystrybutorów i media do samodzielnego przetestowania go i podzielenia się opiniami na jego temat na swoim stoisku handlowym.

Mikael Westerlund, starszy wiceprezes firmy Savox Communications ds. rozwiązań dla biznesu, oświadczył: „Savox Communications może pochwalić się swoją innowacyjnością i otwartością na potrzeby klientów. Mamy tutaj tego doskonały przykład. Nowy zestaw słuchawkowy Bluetooth Savox, opracowany i wyprodukowany w całości z naszych własnych zasobów, jest doskonałym przykładem naszej innowacyjności. Profil osoby zwiedzającej Tetra World Congress jest dla nas wyśmienitą okazją do uzyskania opinii użytkowników i dopasowania się do ich potrzeb, co jest przykładem typowego dla nas podejścia do rynku”.

Źródło: http://www.savox.com/

Dystrybutorem produktów Savox Communications jest firma Aksel sp. z o.o.

Przejdź do naszej Bazy Produktów – Akcesoria aby obejrzeć więcej produktów oferowanych przez Savox.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń