Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do Nagród TETRA 2013

Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do Nagród TETRA 2013

Stowarzyszenie TETRA i Łączności Krytycznej (TCCA) wraz z wydawcami magazynu TETRA Today poinformowało o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń do przyszłorocznej edycji Międzynarodowych Nagród TETRA.

Po ogromnym sukcesie, jaki osiągnęła inauguracyjna edycja, w ramach Międzynarodowych Nagród TETRA 2013 po raz kolejny zostaną wyróżnione doskonałe rozwiązania i innowacje w dziedzinie łączności radiowej TETRA.

Rok 2013 przyniesie nową, siódmą kategorię Nagród TETRA – „Najlepsze wykorzystanie TETRY w transporcie”. Jest to niezwykle ważny obszar w branży TETRA, obfitujący w znakomite projekty.

Kandydatury do Międzynarodowych Nagród TETRA 2013 można zgłaszać do północy 4 grudnia 2012 roku. Po tym terminie międzynarodowy panel jurorów, złożony z wysoko poważanych przedstawicieli branży radiokomunikacyjnej, szczegółowo przeanalizuje zgłoszenia w każdej kategorii. Krótka lista kandydatów zostanie opublikowana na początku przyszłego roku, a ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 21 marca w Londyńskim Muzeum Transportu.

Źródło: www.tetra-awards.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń