Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do Nagród TETRA 2013

Rozpoczęto przyjmowanie zgłoszeń do Nagród TETRA 2013

Stowarzyszenie TETRA i Łączności Krytycznej (TCCA) wraz z wydawcami magazynu TETRA Today poinformowało o rozpoczęciu przyjmowania zgłoszeń do przyszłorocznej edycji Międzynarodowych Nagród TETRA.

Po ogromnym sukcesie, jaki osiągnęła inauguracyjna edycja, w ramach Międzynarodowych Nagród TETRA 2013 po raz kolejny zostaną wyróżnione doskonałe rozwiązania i innowacje w dziedzinie łączności radiowej TETRA.

Rok 2013 przyniesie nową, siódmą kategorię Nagród TETRA – „Najlepsze wykorzystanie TETRY w transporcie”. Jest to niezwykle ważny obszar w branży TETRA, obfitujący w znakomite projekty.

Kandydatury do Międzynarodowych Nagród TETRA 2013 można zgłaszać do północy 4 grudnia 2012 roku. Po tym terminie międzynarodowy panel jurorów, złożony z wysoko poważanych przedstawicieli branży radiokomunikacyjnej, szczegółowo przeanalizuje zgłoszenia w każdej kategorii. Krótka lista kandydatów zostanie opublikowana na początku przyszłego roku, a ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 21 marca w Londyńskim Muzeum Transportu.

Źródło: www.tetra-awards.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń