Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Policja w Buenos Aires będzie używać systemu TETRA z firmy SELEX

Policja w Buenos Aires będzie używać systemu TETRA z firmy SELEX

 

W pierwszej połowie roku 2010 Selex dostarczył do stolicy Argentyny, Buenos Aires system TETRA składający się z dziesięciu stacji bazowych najnowszej generacji, wraz z ponad dwoma tysiącami terminali (ręcznymi, przewoźnymi i bazowymi).

Jest to zdecydowanie jeden z najważniejszych systemów TETRA w Argentynie, oraz jeden z głównych w Ameryce Południowej.

Odporność tego rozwiązania wraz z redundancją wszystkich elementów sieci oraz nowoczesną architekturą jest gwarantem niezawodnej pracy kompletnego systemu. Sieć pozwala na zastosowanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa łączności, dzięki wykorzystaniu algorytmów szyfrujących w trybie E2E (‘End to End”). Miasto Buenos Aires jest specjalnym dystryktem federalnym od 1994 roku, posiadającym własny status („konstytucję”) i rząd. Poprzedni rząd miasta utworzył specjalną jednostkę policyjną (Korpusu Polcji), aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa mieszkańców w obszarze, który jest obecnie drugim co do wielkości obszarem metropolitalnym w Ameryce Łacińskiej. SELEX Communications zbudował system o zasadniczym znaczeniu dla tej nowej formacji policyjnej. Firma SELEX, wraz ze swoim lokalnym partnerem, zapewniając ten system, osiągnął istotny sukces dla technologii TETRA na rynku, który był zdominowany przez rozwiązania konkurencyjne, a tym samym otwierając też nowe okazje dla rozwiązań TETRA w tym regionie.

 

Informacje o firmie Selex Communications

SELEX Communications Selex-Communications-logo-smallfirma należąca do włoskiej Grupy Finmeccanica, jest globalnym dostawcą zaawansowanych rozwiązań łączności, nawigacji i identyfikacji dla bezpieczeństwa publicznego, mogących pracować w warunkach krytycznych. Mając ponad 100-letnie doświadczenie w sektorze cywilnym i wojskowym, SELEX Communications dostarcza bezpieczne i zintegrowane rozwiązania sieciowe do zastosowań rządowych, cywilnych i wojskowych, spełniając z nadmiarem oczekiwania użytkowników. Główna siedziba SELEX Communications mieści się we Włoszech; wraz z filiami w innych krajach firma zatrudnia około 4300 pracowników.

źródło:  http://www.selex-comms.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń