Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Policja w Buenos Aires będzie używać systemu TETRA z firmy SELEX

Policja w Buenos Aires będzie używać systemu TETRA z firmy SELEX

 

W pierwszej połowie roku 2010 Selex dostarczył do stolicy Argentyny, Buenos Aires system TETRA składający się z dziesięciu stacji bazowych najnowszej generacji, wraz z ponad dwoma tysiącami terminali (ręcznymi, przewoźnymi i bazowymi).

Jest to zdecydowanie jeden z najważniejszych systemów TETRA w Argentynie, oraz jeden z głównych w Ameryce Południowej.

Odporność tego rozwiązania wraz z redundancją wszystkich elementów sieci oraz nowoczesną architekturą jest gwarantem niezawodnej pracy kompletnego systemu. Sieć pozwala na zastosowanie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa łączności, dzięki wykorzystaniu algorytmów szyfrujących w trybie E2E (‘End to End”). Miasto Buenos Aires jest specjalnym dystryktem federalnym od 1994 roku, posiadającym własny status („konstytucję”) i rząd. Poprzedni rząd miasta utworzył specjalną jednostkę policyjną (Korpusu Polcji), aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa mieszkańców w obszarze, który jest obecnie drugim co do wielkości obszarem metropolitalnym w Ameryce Łacińskiej. SELEX Communications zbudował system o zasadniczym znaczeniu dla tej nowej formacji policyjnej. Firma SELEX, wraz ze swoim lokalnym partnerem, zapewniając ten system, osiągnął istotny sukces dla technologii TETRA na rynku, który był zdominowany przez rozwiązania konkurencyjne, a tym samym otwierając też nowe okazje dla rozwiązań TETRA w tym regionie.

 

Informacje o firmie Selex Communications

SELEX Communications Selex-Communications-logo-smallfirma należąca do włoskiej Grupy Finmeccanica, jest globalnym dostawcą zaawansowanych rozwiązań łączności, nawigacji i identyfikacji dla bezpieczeństwa publicznego, mogących pracować w warunkach krytycznych. Mając ponad 100-letnie doświadczenie w sektorze cywilnym i wojskowym, SELEX Communications dostarcza bezpieczne i zintegrowane rozwiązania sieciowe do zastosowań rządowych, cywilnych i wojskowych, spełniając z nadmiarem oczekiwania użytkowników. Główna siedziba SELEX Communications mieści się we Włoszech; wraz z filiami w innych krajach firma zatrudnia około 4300 pracowników.

źródło:  http://www.selex-comms.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń